MediaSieci kabloweTVP

Nowa wysoka pozycja TVP INFO w sieci Vectra

Abonenci sieci Vectra, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, będą mogli oglądać kanał informacyjny TVP INFO na nowej, wyższej pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG). Do tej pory program dostępny był na pozycji 135 oraz 803, a po zmianie, która ma nastąpić 10.10.2017 r. pojawi się na pozycji 103 w grupie kanałów ogólnych tuż za kanałami TVP1 i TVP2. Oprócz tego kanał pozostanie na pozycji 803 w grupie kanałów informacyjnych.

 

– Zmiana pozycji TVP Info to konsekwentna praca TVP na rzecz wzmocnienia obecności misji publicznej w sieciach kablowych i platformach satelitarnych – podkreśla Maciej Stanecki, Członek Zarządu TVP. 

– Tego typu zmiany na rynku reemisyjnym w Polsce zdarzają się niezwykle rzadko, a praktycznie nie występują w przypadku pierwszej piątki w EPG operatorów. Nowa pozycja pozwoli na lepszą identyfikację i lokalizację TVP INFO wśród abonentów sieci oraz może pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności kanału informacyjnego nadawcy publicznegomówi Monika Karasek, dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A.

TVP INFO jest dynamiczną anteną, zapewniającą widzom stały dostęp do informacji z Polski i całego świata; śledzi bieżące wydarzenia polityczne, społeczne, ekonomiczne i kulturalne, doniesienia agencyjne i newsy z portali internetowych 24 godziny na dobę.

W swojej ofercie ma także informacje sportowe i prognozy pogody. Komentarze i analizy tematów dnia widzowie TVP INFO znajdują w codziennych programach publicystycznych. Do dyskusji w studiu zapraszani są: politycy, eksperci, sportowcy, twórcy kultury, uczestnicy aktualnych wydarzeń.

Dzięki zespołowi reporterów pracujących w całej Polsce, TVP INFO ma relacje z pierwszej ręki i wprost z miejsca wydarzeń. Korespondenci zagraniczni trzymają rękę na pulsie wydarzeń międzynarodowych i są w tych miejscach Europy i świata, gdzie dzieje się coś ważnego.

TVP INFO relacjonuje doniosłe wydarzenia historyczne, ważne uroczystości państwowe, wysyła dziennikarzy w zapalne punkty świata. Antena reaguje elastycznie na to, co się dzieje. W sytuacjach nadzwyczajnych, przerywa nadawanie standardowych programów i relacjonuje na żywo przebieg zdarzeń. Na bieżąco zbiera też opinie ekspertów, komentatorów i świadków wydarzeń. Strona: www.tvp.info

4 komentarze do “Nowa wysoka pozycja TVP INFO w sieci Vectra

  • TVP INFO SD a nie HD. Najlepiej jakby VECTRA usunęła kanały SD a pozostawiła HD – na to musimy niestety bardzo, bardzo długo czekać.

    Odpowiedz
  • Henryk właśnie usuwam post! czytaj ze zrozumieniem JUTRO będzie w HD i SD.

    Odpowiedz
  • Dobrze BARTOSZ a kiedy VECTRA dojdzie do porozumienia z Polsatem Cyfrowym na temat kanałów z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD , TV4 HD , TV6 HD , SUPER POLSAT HD no i ESKA TV HD przecież ten kanał był w HD i znikł a chyba kanały HD to PRIORYTET KAŻDEJ KABLÓWKI ale widać że VECTRA MA TO GDZIEŚ !!!!! A te kanały konkurencja ma je już od dawna !!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *