Nowe audycje i konkursy w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

Po wakacjach na antenę Radia Złote Przeboje powrócą ulubione programy słuchaczy stacji. W weekendy zaproszą na nie m.in. Odeta Moro, Marzena Rogalska i nowy prowadzący – Maciej Jednoralski. Oprócz tego we wrześniu będzie można sprawdzić swoją muzyczną wiedzę w konkursie antenowym Radia Złote Przeboje „Gra na czas”.

 

 

 

Już od poniedziałku, 2 września br. Radio Złote Przeboje zacznie grać według nowej, jesiennej ramówki. Poranny program stacji „Złote Przeboje na dzień dobry” będzie teraz rozpoczynał się o godz. 5:00 i trwał aż do godz. 9:00. Gospodarzem pasma pozostaje Kamil Baleja, a towarzyszyć mu będą Karolina Wasielewska, odpowiedzialna za część informacyjną i reporter programowy Mirosław Szczepanik.

Radio Złote Przeboje przygotowało też dla słuchaczy wyjątkowy konkurs „Gra na czas”, w którym od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 – 18:00 słuchacze będą szukać odpowiedzi na trudne, muzyczne pytania. Aż trzy razy dziennie za prawidłową odpowiedź będzie można zdobyć nagrodę – 1000 zł.

Oprócz tego od września wieczorne audycje „Radioturniej” i „Cała muzyka”, obecne na antenie od poniedziałku do czwartku, w godz. 18:00-22:00, poprowadzą Tomasz Brhel, Piotr Jaworski i Odeta Moro.

Po wakacyjnej przerwie do ramówki Radia Złote Przeboje powróci weekendowy program Odety Moro. „Najlepszy weekend” będzie można usłyszeć w soboty, od godz. 11:00 do 14:00. Pierwsza audycja – już 7 września br.

Na antenie Radia Złote Przeboje ponownie pojawi się także Marzena Rogalska, która przygotowała dla słuchaczy nową audycję „Rogalska i spółka”. W programie dwoje zaproszonych przez prowadzącą gości zmierzy się ze sobą w konkursach z wiedzy muzycznej. Audycja będzie nadawana w każdą niedzielę, od godz. 11:00 do 14:00. Premierowa odsłona programu, którego pierwszymi gośćmi będą Maciej Kurzajewski i Marta Manowska, już 8 września br.

W soboty i niedziele, w godz. 14:00 – 19:00 na rozrywkowe popołudnie słuchaczy Radia Złote Przeboje zaprosi nowy prowadzący – Maciej Jednoralski.

Nowości z jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *