MediaTVPZapowiedzi TV

Nowe gwiazdy w „Leśniczówce”

Olga Bończyk, Małgorzata Niemirska, Joanna Kuberska i Tomasz Sapryk dołączyli do obsady serialu TVP1 „Leśniczówka”.

 

Jako pierwszy w Leśniczówce zjawi się mecenas Rożek, w którego wcieli się Tomasz Sapryk. Aktor znany jest widzom Telewizji Polskiej z takich seriali jak: „Ranczo”, „Singielka”, „Blondynka” czy „Korona królów”.

Jako druga pojawi się Joanna Kuberska. W serialu zagra Kingę, młodą policjantkę, która dołączy do obsady komisariatu w Białoleśni. Tymczasowo zarządzający nim zastępca komendanta wojewódzkiego, Maciej Rzepecki (Zbigniew Dziduch) poprosi Nowackiego (Grzegorz Pawlak), by zapoznał młodszą koleżankę z pracą małomiasteczkowego posterunku. Aktorka zagrała w takich serialach jak: „Zawsze warto”, „Za marzenia”, „O mnie się nie martw”. W „M jak miłość” wcieliła się w Julię, ukochaną Pawła Zduńskiego.

Kolejną gwiazdą, która dołączyła do ekipy „Leśniczówki” będzie Olga Bończyk. Widzowie oglądali ją w roli lekarki Edyty Kuszyńskiej w serialu „Na dobre i na złe”, a ostatnio w „Barwach szczęścia”, kiedy wcieliła się w postać Adelajdy.

Największą niespodzianką dla fanów „Leśniczówki” będzie pojawienie się w serialu Małgorzaty Niemirskiej. Widzowie kojarzą aktorkę przede wszystkim rolą Lidki w „Czterech pancernych i psie” oraz z kilkudziesięcioma rolami w filmach i spektaklach telewizyjnych. W serialu zagra w postać tajemniczej Anny. Zanim kobieta przyjedzie do Leśniczówki, ksiądz Wiktor otrzyma wstrząsający list, a wkrótce potem mieszkańcy Leśniczówki zorientują się, że na plebani zamieszkała kobieta. Nie będą jednak zdawać sobie sprawy z tego, co wydarzy się w ich miasteczku, gdy poznają tożsamość tej kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *