Platforma Canal+Polecane

Nowe kanały w Canal+ online

Platforma cyfrowa Canal+ rozszerzyła ofertę serwisu streamingowego Canal+ online o kanały: Polsat Games, Eska Rock TV, Polo tv i TeenNick.

 

Z nowych kanałów mogą korzystać tylko abonenci Canal+, czyli posiadacze oferty satelitarnej, których wiąże z operatorem płatnej telewizji długoterminowa umowa. Wchodzą one w skład ich pakietów satelitarnych.

Na razie dodatkowe stacje nie są dostępne dla subskrybentów serwisu Canal+ online, którzy mogą w dowolnym miesiącu anulować subskrypcję.

Polsat Games to polski kanał telewizyjny należący do Grupy Polsat. Stacja została stworzona z myślą o fanach gier wideo oraz esportu. W ofercie mamy również propozycje dla fanów anime oraz szeroko rozumianej popkultury. Polsat Games nadaje program 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Solidna część ramówki to programy transmitowane na żywo. Na antenie prezentowane są regularnie turnieje esportowe realizowane w grach “League of Legends” oraz “Counter-Strike: Global Offensive”.

Widzowie kanału mogli oglądać również turnieje rozgrywane w “FIFA”, “Rainbow Six Siege” itd. Gwarantujemy największe esportowe emocje w polskiej telewizji, o co dba zespół najbardziej doświadczonych i znanych w Polsce komentatorów specjalizujących się w danych tytułach. Polsat Games to nie tylko esport, ale również let’s playe i publicystyka, wywiady z twórcami gier, recenzje najnowszych tytułów oraz premiery gier realizowane w formie telewizyjnego show. Wiemy, co kręci graczy i dlatego warto włączyć Polsat Games.

Eska ROCK TV – kanał muzyczny poświęcony muzyce rockowej. Oferta programowa to trzy kluczowe segmenty: Pop Rock, klasyczny Rock oraz muzyka alternatywna wykonywana przez największe gwiazdy tego gatunku.

Poza muzyką na antenie stacji widzowie mogą obejrzeć relacje z koncertów, listy przebojów oraz muzyczne serwisy informacyjne. Stacja swoją ofertą nawiązuje do tradycji znanego i popularnego Radia ESKA ROCK.

TeenNick należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do młodych nastolatków w wieku 10-16. Jest to pierwszy i jedyny na polskim rynku kanał skierowany do tej grupy docelowej. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona – starannie wyselekcjonowane i dostosowane do potrzeb nastoletniego widza.

Seriale promują pozytywne wartości kluczowe dla pokolenia Z, takie jak akceptacja różnorodności. TeenNick pokazuje świat oczami nastolatka, jednak dbając o to, by był to świat wolny od przemocy, bezpieczny i godny zaufania. Co charakterystyczne dla programów spod znaku Nickelodeon, w ofercie programowej mamy wiele seriali o zabarwieniu komediowym. Każdy nastolatek może liczyć na to, że włączając TeenNicka o dowolnej porze, znajdzie coś dla siebie. Na TeenNicku znajdą się ulubione programy oglądane dotychczas wieczorową porą na Nickelodeon: Sam&Cat, Zagadki Rodziny Hunterów, Niebezpieczny Henryk, Biuro Ochrony Magii, Czy Boisz się Ciemności?

Polo TV to stacja nadająca muzykę disco polo, dance i muzykę biesiadną. Tylko w Polo TV: niezapomniane hity disco polo i dance, najsłynniejsze koncerty i festiwale m.in. z lat 90-tych, wywiady z gwiazdami – nie tylko o muzyce, zaskakujące historie powstania największych hitów, legendarny program Disco Polo Live, lista przebojów disco polo i dance tworzona przez telewidzów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *