Kasia Kieli – President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN

Po połączeniu Discovery i WarnerMedia Kasia Kieli objęła funkcję President & Managing Director Warner. Bros Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

 

Bardzo się cieszę, że będę mogła zaangażować się w pełni na rzecz rozwoju siły Warner Bros. Discovery w Polsce, która m.in. dzięki TVN, Playerowi i HBO wyznacza trendy na rynku polskim i jest wiodącym graczem w Europie.

Wyodrębnienie Polski jako samodzielnego rynku pokazuje jak duże znaczenie odgrywa on w Warner Bros. Discovery i jest zapowiedzią bardzo dynamicznego rozwoju i wyjątkowej oferty dla polskich widzów.

Moim celem jest, by Warner Bros. Discovery w Polsce stał się najszybciej rozwijającą się grupą medialną rodziny Warner Bros Discovery na świecie.

Jestem związana z Discovery i TVN od ponad 20 lat. Ostatni rok to czas, który wymagał od mnie szczególnego zaangażowania w Polsce, z uwagi na trudną rzeczywistość, z jaką musiał zmierzyć się TVN. Wykorzystam całą swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe, by skutecznie umacniać naszą pozycję jako lidera rynku.powiedziała Kasia Kieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *