Nowe kino sieci Helios w Pabianicach

W sobotę, 28 września br. Helios zaprosi widzów do swojego najnowszego multipleksu w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia w Pabianicach. Czterosalowe kino z ponad 600 miejscami to 48. obiekt ogólnopolskiej sieci kin Helios.

 

 

 

 

Nowe kino Helios zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które zapewnią wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom. W salach zamontowano wysokiej klasy system dźwiękowy DOLBY DIGITAL 5.1, ekrany najwyższej jakości z technologią DepthQ oraz najnowszej generacji projektory Christie 4K. W oczekiwaniu na seans filmowy będzie można napić się aromatycznej kawy w Helios Café, a w barze kinowym znaleźć m.in. popcorn solony i karmelowy, a także inne przekąski oraz napoje.

Już w pierwszych dniach działalności nowego kina Helios w Pabianicach widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze hity polskiego oraz światowego kina. W repertuarze pojawią się m.in. polska komedia „(Nie)znajomi”, „Ad Astra” z Bradem Pittem, dramat historyczny „Piłsudski”, najnowsza produkcja Patryka Vegi – „Polityka” oraz animacja dla całej rodziny „Angry Birds 2 Film”. Helios zaprosi również na przedpremierowe seanse kontynuacji familijnego hitu, który w Polsce zachwycił tysiące widzów w każdym wieku – „Był sobie pies 2”.

Z okazji otwarcia nowego obiektu liczne atrakcje przygotowało zarówno kino Helios, jak i Centrum Handlowo-Rozrywkowe Tkalnia. Widzowie będą mogli wziąć udział w filmowych konkursach z Kołem Fortuny, sprawdzić swoją wiedzę w quizie o filmie, wziąć udział w warsztatach i zabawach dla najmłodszych, a także podziwiać wystawę Figur Filmowych w pasażu centrum.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 48 obiektami, w których znajdują się 273 ekrany i ponad 52 tys. miejsc. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w tym roku ma jeszcze w planach otwarcie kina w Legionowie.

Komplet informacji o otwarciu kina Helios w Tkalni w Pabianicach, aktualny repertuar i filmowe zapowiedzi, a także wiadomości o wydarzeniach lokalnych związanych z projektami kinowymi oraz premierami filmowymi dostępne są na stronie Helios.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *