Pierwsze informacje na temat polskiej obsady gry Cyberpunk 2077!

CD PROJEKT RED przedstawia aktorów, którzy użyczą głosu postaciom pierwszoplanowym w polskiej wersji językowej najnowszego tytułu studia, grze Cyberpunk 2077.

 

 

 

W roli V, głównej postaci Cyberpunk 2077, gracze usłyszą Lidię Sadową (filmy Kraina Lodu, Avengers: Wojna bez granic oraz gra Until Dawn) oraz Kamila Kulę (filmy Czarna Pantera, Piękna i Bestia oraz gra Call of Duty: WWII). Johnny Silverhand, w którego w angielskiej wersji językowej wciela się Keanu Reeves, w polskiej przemówi głosem Michała Żebrowskiego (film Doctor Strange, gra God of War III).

Informacje na temat polskiej obsady gry Cyberpunk 2077 zostały ujawnione na poświęconym tematowi panelu dyskusyjnym na 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. O pracy nad polską lokalizacją gry w trakcie panelu opowiadał również Mikołaj Szwed, Senior Localization Producer w CD PROJEKT RED, oraz Game Director gry Cyberpunk 2077 — Adam Badowski. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z EC1 Łódź oraz Stowarzyszeniem Twórców „CONTUR”.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. W 2020 roku swoją premierę będzie miała również wersja gry na platformę Google Stadia. Więcej informacji na temat tytułu znajduje się na oficjalnej stronie, jak również na Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *