Nowe lornetki ACULON T02: lepsze widoki i elegancja podczas podróży

Firma Nikon wprowadza dziś na rynek lekkie, poręczne lornetki ACULON T02, które otwierają cały świat szczegółów przed podróżnikami, wielbicielami koncertów i miłośnikami sportu.

 

 

 

Te ważące zaledwie 195 g lornetki są prawie tak małe jak smartfon i można je łatwo zabrać ze sobą – czy to na wieczorne wyjście, czy w podróż marzeń. Pozwolą maksymalnie cieszyć się oglądaniem festiwali muzycznych, turniejów sportowych i wydarzeń kulturalnych, zapewniając widok jak z perspektywy pierwszego rzędu w dowolnym miejscu.

Niezawodny układ optyczny firmy Nikon oraz soczewki z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają jasny, kontrastowy obraz, a wygodne pokrętło znacznie ułatwia szybkie ustawienie ostrości. Obrotowo-przesuwne muszle oczne umożliwiają przystawienie lornetki do oczu w odległości odpowiedniej dla prawidłowego widzenia – zarówno gołym okiem, jak i w okularach.

Lornetki ACULON T02 są dostępne w czterech nowoczesnych i stylowych kolorach – czerwonym, niebieskim oraz białym (model 8×21) i czarnym (model 10×21). Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, na stadionie, czy po prostu oglądasz pokaz, lornetka ACULON T02 pomoże Ci przemieszczać się bez obciążenia, zadbać o styl i zobaczyć więcej.

Najważniejsze cechy

  • Poręczność dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej masie – lornetka waży zaledwie 195 g.
  • Soczewki i pryzmaty pokryte wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają jasny obraz.
  • Większe pokrętło ułatwia płynne ustawianie ostrości.
  • Obrotowo-przesuwne gumowe muszle oczne ułatwiają przystawienie lornetki do oczu w odległości odpowiedniej dla prawidłowego widzenia.
  • Jednozawiasowy, smukły, stylowy design.
  • Dostępne w czterech kolorach korpusu: model 8×21 w kolorze czerwonym, niebieskim i białym / model 10×21 w kolorze czarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *