Nowe moduły pamięci RAM DDR4 w formatach U-DIMM i SO-DIMM od ADATA

Marka ADATA, wiodący producent modułów DRAM, nośników z pamięciami NAND Flash oraz akcesoriów mobilnych, wprowadza do swojej oferty nowe pamięci RAM do komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Nowości charakteryzują się pojemnością do 32 GB oraz taktowaniem 3200 MHz.

 

 

 

 

Szybsze niż wcześniej

Nowe moduły od ADATA są dedykowane do komputerów stacjonarnych oraz laptopów charakteryzujących się taktowaniem 3200 MHz oraz pojemnością modułów wynoszącą maksymalnie 32 GB. Nowości są oczywiście kompatybilne z najnowszymi procesorami Intela lub AMD, wliczając w to Threadrippera 3990X.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w zakresie produkcji pamięci oraz lutowania elementów elektronicznych, nowe, pojedyncze moduły ADATA DDR4-3200 MHz U-DIMM oraz SO-DIMM o pojemnościach 32 GB, oferują doskonałą wydajność zarówno w użytku domowym, jak i w trakcie pracy np. w robotach przemysłowych.

Zgodne ze standardami

Ponadto, moduły ADATA są objęte dożywotnią gwarancją producenta oraz spełniają rygorystyczne normy JEDEC i RoHS, które gwarantują wysoką kompatybilność sprzętową oraz przyjazność dla środowiska. Pamięci ADATA DDR4-3200 MHz U-DIMM oraz DDR4-3200 SO-DIMM trafią do sprzedaży w pojemnościach: 8 GB, 16 GB i 32 GB.

Ceny w Polsce

Ceny modułów SO-DIMM będą wynosić następująco: 159 zł za 8 GB, 299 zł za 16 GB oraz 599 zł za 32 GB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *