MediaZapowiedzi TV

Nowe odcinki „Atomówek” i wielkie porządki w królestwie chaosu

Cartoon Network już 5 sierpnia zaprezentuje nowe odcinki trzeciego sezonu „Atomówek”. Tym razem dziewczynki wejdą w konszachty z wrogiem numer jeden. Potężny On pożałuje jednak decyzji o zaproszeniu Bójki do swojego domu.

 

 

Najpopularniejsze trio superbohaterek Cartoon Network na co dzień walczy ze złem i występkiem w Townsville. Przeciwnicy Atomówek wpadają na coraz śmielsze pomysły, by zyskać przewagę i przejąć władzę nad miastem. Całe szczęście jego urocze obrończynie są zawsze na posterunku!

W jednym z nadchodzących odcinków Bójka zostanie zaskoczona wizytą wroga numer jeden! Legendarny On stwierdzi, że zawarł umowę z Bajką i Brawurką, które rzekomo wymieniły siostrę na dolara – właśnie tyle brakowało im do zakupu nowego bobsleja. Mała liderka wojowniczek na jakiś czas zamieszka w domu wcielonego zła. Szybko jednak okaże się, że posiadanie tej Atomówki jako jeńca wiąże się z całkowitą zmianą organizacji królestwa chaosu.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu „Atomówek” już 5 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 21:10 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *