Nowe odcinki programu „Jestem z Polski” w Travel Channel

Wyczekiwany przez widzów Travel Channel program „Jestem z Polski” powraca z nowymi odcinkami! W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki! Wybierzemy się na Bali, Malediwy, Sri Lankę, do Włoch i Tajlandii!

 

„Jestem z Polski” to wyjątkowy cykl, dzięki któremu widzowie mają okazję poznać punkt widzenia Polaków mieszkających w odległych krajach. Dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia zagranicą. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat!

W pierwszym odcinku poznamy Maćka Klimowicza, dla którego tajska wyspa Phuket to nie tylko wyjątkowe miejsce na Ziemi. To przede wszystkim dom, rodzina i praca. Kiedy osiem lat temu wyruszył z Polski do Bangkoku, czuł, że kupił bilet w jedną stronę. Zaledwie trzy dni po wylądowaniu w Tajlandii, poznał swoją przyszłą żonę, a teraz spełnia się jako dziennikarz lokalnej gazety i autor bloga, na którym opisuje swoje życie na wyspie. Maciek oprowadzi widzów Travel Channel po sanktuarium dla słoni, do którego trafiają skrzywdzone zwierzęta. Zabierze ich również na lokalny targ i podpowie, gdzie można napić się aromatycznej kawy. Zobaczymy również domowe przedszkole, prowadzone w mieszkaniu naszego bohatera, a także przekonamy się, jak wygląda dzień z życia reportera.

PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 2 KWIETNIA, WTOREK, GODZ. 17:50

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *