Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu

Od 1 kwietnia do 5 maja 2019 r. abonenci Cyfrowego Polsatu, od Pakietu Darmowego HD, którzy nie mają w swoim pakiecie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat, na pozycji 145. Co więcej, w serwisie IPLA dostępny będzie 9. sezon serialu „Górscy ratownicy”, a także przedpremierowo odcinki najnowszego, 10. sezonu, które na kanale liniowym będą emitowane dopiero od 23.04.

 

Przez ponad miesiąc abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać wiosenne propozycje kanału Romance TV, nawet jeśli nie mają go w swoim abonamencie. Od 19.04 stacja zaprasza na wyjątkowy wielkanocny cykl „Kobiety kroczą swoją drogą” z premierami filmowymi „Anna Karenina” (20.04, godz. 21:55) i Atelier Fontana (22.04, godz. 21:55). Natomiast od 23 kwietnia na kanale Romance TV rusza 10. sezon uwielbianego przez widzów serialu „Górscy ratownicy”. Dodatkowo od 5.04. dostępny będzie 9. sezon serialu, a także najnowsze odcinki 10. sezonu będzie można obejrzeć przedpremierowo w serwisie IPLA. Romance TV dostępny będzie na dekoderze (poz. 145) i w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Świąteczny blok filmowy w Romance TV

Wielkanoc w Romance TV to czas silnych kobiet. Widzowie poznają historie bohaterek, których ogromne osiągnięcia sprawiły, że stały się one legendami: Katarzyna Luther, Anna Karenina, Maria Montessori i siostry Fontana. Kobiety, które całe życie poświęciły urzeczywistnianiu swoich marzeń i realizacji celów, przy czym wykazały się żelazną wolą i odpornością na przeciwieństwa losu. W ich życiu nie zabrakło też walki o swoje prywatne szczęście. Stacja zaprezentuje ich niesamowite życiorysy od piątku 19 kwietnia do poniedziałku 22 kwietnia, o godz. 21:55 (wyjątkowo 21.04 o godz. 20:00).

Kolejne przygody „Górskich ratowników” w 10. sezonie serialu

Już od 23 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki 10. sezonu popularnego serialu. Na widzów czekają mrożące krew w żyłach akcje ratunkowe. W nowym sezonie odważni członkowie zespołu ratownictwa górskiego w malowniczej Styrii walczą o życie i bezpieczeństwo ludzi, ale również przeżywają swoje prywatne rozterki i starają się o prawdziwą miłość…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *