MediaZapowiedzi TV

Nowe odcinki programu „Świat według…” w Travel Channel

„Świat według…” to program przedstawiający osoby, które łączy miłość do podróżowania. Bohaterami są prawdziwi pasjonaci i miłośnicy wyjazdów, którzy pokazują widzom fascynujący świat swoimi oczami. Już od dziś nowe odcinki tylko w Travel Channel!

 

W każdym odcinku programu widzowie mogą śledzić sylwetkę jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe. W pierwszej serii znaleźli się m.in. polska „doktor Dolittle” pracująca w sierocińcach dla zwierząt, antropolog uzależniony od adrenaliny czy samotny „wilk morski”, bijący rekordy w żeglarstwie.

Co czeka na widzów w nowym sezonie? W premierowym odcinku poznają Miłkę Raulin, która z zawodu jest inżynierem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżuje po świecie i wspina się na najwyższe szczyty. Podążając za swoimi marzeniami, zdobyła Koronę Ziemi, zostając tym samym najmłodszą Polką, która wspięła się na wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Jest niezwykle pozytywną i energiczną osobą, która z zafascynowaniem odkrywa kolejne zakątki świata. W programie zabierze nas w podróż do najciekawszych i najbardziej odległych miejsc, jakie zdarzyło jej się zwiedzić do tej pory.

PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, PONIEDZIAŁEK, 18 MARCA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *