Nowe przygody Bugsa, Daffy’ego i Prosiaka Porky w Boomerangu

Zabawne postaci Warner Bros. Animation pojawią się w Boomerangu z nowymi przygodami. Królika Bugsa czeka tym razem spotkanie z wygłodniałymi trollami, a Daffy’ego nieodwzajemniona miłość do chłodnej z natury łabędzicy. Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada.

 

Beztroski Królik Bugs, niezdarny Kaczor Daffy i nieco nieśmiały Prosiak Porky od ponad siedemdziesięciu lat goszczą na ekranach telewizorów i wywołują uśmiechy na twarzach całych pokoleń. Lubiani bohaterowie pojawią się teraz na antenie Boomeranga w trzecim sezonie „Nowych Zwariowanych Melodii”.

 

 

W nowych odcinkach zwariowany Królik Bugs spotka się z parą niezwykle złośliwych trolli. Stwory spróbują zrealizować niecny plan i zaserwować sprytnego bohatera jako przekąskę dla swojego przywódcy. Kiedy indziej widzowie zobaczą, jak Daffy po wizycie u optometrysty straci na jakiś czas ostrość widzenia. W efekcie zabawny kaczor zakocha się na zabój w lodowej rzeźbie tajemniczej łabędzicy i z całych sił będzie walczył o to, by odwzajemniła ona jego uczucia.

Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada w Boomerangu

Emisja codziennie o godz. 16:40


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *