MediaZapowiedzi TV

Nowe seriale od września w Romance TV

Tegoroczny wrzesień w Romance TV obfituje w moc premier – jest ich aż 29! Oprócz wspaniałych filmów i serii filmowych, widzowie na pewno zakochają się w dwóch nowych serialach: emitowanym w soboty „Komisarz Heldt” (g. 21:45 lub 21:50) z przystojnym Kaiem Schumannem oraz codziennym „Wszystko dla pań” (pon.-pt. g. 20:00), gdzie przeniesiemy się do Mediolanu lat 60. ubiegłego wieku. To dwie zupełnie różne propozycje na jesień i z pewnością obie zostaną hitami ramówki.

 

 

 

„Komisarz Heldt” – start romantycznego serialu kryminalno-komediowego

Od 7 września w każdą sobotę na antenie Romance TV zagości nowy, współczesny serial, który z pewnością podbije serca widzów, zwłaszcza żeńskiej części – „Komisarz Heldt”. Serial doczekał się już 6 sezonów, a w Polsce oglądać go będzie można jedynie w Romance TV. Tytułowy bohater, to niepokorny policjant (w tej roli Kai Schumann), który dzięki swojemu indywidualnemu podejściu do spraw z powodzeniem rozwiązuje śledztwo za śledztwem. Heldt w stosunku do podejrzanych zachowuje się w podobnie nieokrzesany sposób jak do swoich zwierzchników. Obszar jego działań to Bochum i w tym mieście czuje się najlepiej. Przeważnie podejmuje ryzykowne działania, co często prowadzi do spięć na komendzie policji.

W przeciwieństwie do swojego najlepszego śledczego, naczelnik wydziału, główny komisarz Detlev Grün bardziej ceni dokładne i zgodne z przepisami procedury dochodzeniowe. Jest też zdania, że wspierać go w tym powinna prokuratorka Ellen Bannenberg. Nikolas Heldt kieruje się w swej pracy często intuicją i osiąga doskonałe wyniki. Prokuratorka często przymyka oko na jego poczynania, albowiem samowola i niecodzienna interpretacja faktów Nikolasa Heldta, często prowadzą do sukcesów w śledztwie. Na dwa odcinki serialu stacja zaprasza w każdą sobotę o godz. 21:45 lub 21:50.

Włoska wersja serialu “Wszystko dla pań”

Druga wrześniowa nowość od Romance TV, to serial „Wszystko dla pań”, który przeniesie widzów do Mediolanu lat 60. ubiegłego wieku. Od 3 września, od poniedziałku do piątku, co wieczór o godzinie 20.00 widzowie Romance TV będą mogli prześledzić historię pierwszego, mediolańskiego domu mody dla pań, urozmaiconą osobistymi przeżyciami bohaterów. Czeka nas miłość, nadzieja, rozczarowania i wszelkiego rodzaju intrygi, piękne kobiety, przystojni mężczyźni oraz wspaniałe kreacje. W Mediolanie w roku 1959, Vittorio Conti przygotowuje się, dzięki pożyczce uzyskanej od bankiera Umberta Guarnieri, do ponownego otwarcia domu mody „Paradiso”.

Przypadkowe spotkanie z nieznajomą dziewczyną pozwala mu na chwilę zapomnieć o swojej przyjaciółce Andreinie Mandelli, która została oskarżona o zabójstwo Pietro Mori. Umberto wraz ze szwagierką Adelaidą organizują przyjęcie z okazji urodzin jego niepokornej córki Marty, która nie zgadza się na zaaranżowane przez jej ojca małżeństwo z Valerio Nervim. Na przyjęciu pojawia się oprócz tego tajemniczy Luca Spinelli, który wywiera na Marcie ogromne wrażenie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *