Nowe sezony motoryzacyjnych programów w TVN Turbo (wideo)

Z początkiem nowego miesiąca, czas na kolejne pozycje z wiosennej oferty programowej. W najbliższych dniach TVN Turbo wyemituje nowe sezony motoryzacyjnych programów. Czego możecie się spodziewać?

 

„Zawodowi handlarze”

Premiera 11. sezonu we wtorek 01.03 o godz. 22:20

Program „Zawodowi handlarze” pokazuje na czym polegają tajniki tego zawodu. W naszej ekipie znajdują się prawdziwi pasjonaci motoryzacji, którzy są specami od kupna i sprzedaży samochodów. W tej serii programu Robert i „Wąski” ostatecznie przeprowadzą się do nowej siedziby i wyprawią huczną imprezę z okazji jej otwarcia.

Zobaczycie też jak radzi sobie Jacek, który będzie szukał nowych właścicieli dla samochodów sprowadzonych z Grecji. „Zawodowi Handlarze” pokażą, jak potoczy się historia Szwagrów, którzy od prywatnego kolekcjonera kupili Fiata 125p. Możemy zdradzić, że czeka ich kolejna niespodzianka.

„Polskie pościgi policyjne”

Premiera 2. sezonu w środę 02.03 o godz. 22:20

Tematem przewodnim „Polskich pościgów policyjnych” będą niebezpieczne manewry, zawrotna prędkość i brawurowe ucieczki. W programie zobaczycie mrożące krew w żyłach sytuacje i widowiskowe policyjne pościgi z polskich dróg.

Pokażemy materiały z wideorejestratorów opatrzone komentarzami policjantów, którzy brali udział w zatrzymaniach piratów drogowych. Dzięki temu, poznacie przebieg i motywy ucieczki, a także konsekwencje, które ponieśli uciekinierzy.

„Raport turbo”

Premiery nowych odcinków na bieżąco, od poniedziałku do piątku

Niezmiennie stałym elementem ramówki jest jedyny w polskiej telewizji codzienny, motoryzacyjny program o charakterze informacyjnym – „Raport Turbo”. Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na porcję najświeższych informacji motoryzacyjnych. Zawsze ciekawie i na bieżąco.

Ale to jeszcze nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Kolejne nowości z wiosennej ramówki pojawią się na antenie kanału już w kwietniu. Poczujcie przedsmak propozycji w poniższym spocie wizerunkowym kanałów factual:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *