Prasa - Ksiązka

Nowe wydanie Komputer Świata z dodatkiem o sieci 5G

W sprzedaży ukazało się nowe wydanie miesięcznika Komputer Świat z 16-stronicowym dodatkiem na temat sieci 5G.

 

 

W publikacji znajdą się informacje o tym, jak działa sieć piątej generacji oraz jakie niesie korzyści. Redakcja rozprawia się również z mitami na temat 5G. Materiały zostały przygotowane z wykorzystaniem badań, dostępnej wiedzy naukowej oraz własnych doświadczeń zebranych podczas korzystania z sieci piątej generacji. Redakcja Komputer Świata sprawdziła jej działanie również w praktyce, przeprowadzając szereg pomiarów szybkości na terenie Warszawy. Dodatek powstał we współpracy z operatorem sieci komórkowej Plus.

Redakcja przygotowała również praktyczne porady dla użytkowników Microsoft Teams. W ramach testów redakcja przedstawia także modele chińskich marek Oppo i Xiaomi, słuchawki z aktywną redukcją szumów oraz inteligentne rolety okienne wprowadzone przez szwedzką sieć sklepów IKEA.

Z najnowszym numerze Komputer Świata czytelnicy otrzymają bonus: 3-miesięczny abonament na NaviExpert – nawigację z mapą Polski na system Android oraz 7 pełnych wersji programów komercyjnych o wartości 920 zł, w tym narzędzia do ochrony komputera i bezpiecznego, anonimowego surfowania po Internecie. Miłośnicy gier mogą natomiast skorzystać z bonusu dla nowych graczy do gry “Goodgame BigFarm” dostępnej na platformie gameplanet.onet.pl.

Komputer Świat 7/2020 jest dostępny w cenie 13,90 zł za wydanie drukowane (wydanie główne, dodatek specjalny oraz płyta DVD z trzema wersjami Linuksa). E-wydanie jest dostępne na stronie ksplus.pl w cenie 8,90 zł (w tej cenie znajdują się: e-wydanie numeru, wszystkie pełne wersje programów, zawartość płyty DVD do pobrania oraz e-wydanie dodatku specjalnego).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *