Prasa - Ksiązka

Nowe wydanie „Wysokich Obcasów Praca” w sprzedaży od 27 sierpnia br.

O przyciąganiu zawodowych szans, sztuce przemówień publicznych czy zmianach na rynku pracy wywołanych pandemią COVID-19 – o tym będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca”, którego bohaterką okładki jest Henryka Bochniarz, polska ekonomistka i polityk. Numer ukaże się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 27 sierpnia br. i będzie też dostępny z bezpłatną wysyłką stronie Prenumerata24.pl.   

 

Dawna praca już nie wróci – twierdzi bohaterka okładki kolejnego wydania „Wysokich Obcasów Praca” – Henryka Bochniarz w rozmowie z Katarzyną Pawłowską. Była minister przemysłu i handlu oraz m.in. wiceprezydent BUSINESSEUROPE nie uruchomiła w czerwcu 2020 r. swojego nowego projektu – Akademii Liderek, bo nie wyobraża sobie, żeby takie osobowości spotykały się tylko online. – Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. A praca z domu to nie jest, w długiej perspektywie, żadne rozwiązanie- dodaje.

To właśnie praca zdalna jest tematem numeru najnowszych „Wysokich Obcasów Praca” – o tym, jak doskwiera nam samotność podczas codziennej pracy w domu, opowiada psycholog i trener biznesu Sławomir Prusakowski, a czołowi analitycy rynku i innowacji odpowiadąją na pytania dotyczące zmian modelu pracy i relacji zawodowych spowodowanych pandemią COVID-19. Dodatkowo. temat wykorzystywania szans zawodowych przedstawia psycholog Paweł Fortuna, rozmawiając z Ewą Pągowską.

O tym, że każdą szansę można przekuć w sukces, świadczy kariera najsłynniejszej dziennikarki technologicznej świata Kary Swisher, której obawia się cała Dolina Krzemowa. Gwiazda „Washington Post” i „The New York Times”, współtwórczyni kultowej Code Conference i portalu Recode. nauczyła się mówić: „Jestem najlepsza” i powtarza to na każdym etapie kariery. – Nigdy nie czuję się pokonana, ale też nigdy nie czuję się zwycięzcą – powtarza w wywiadach.

Oprócz inspirujących tekstów i wywiadów  w nowym wydaniu  dwumiesięcznika czytelniczki znajdą pomysły na rozwijanie pasji i samorozwój w dobie lockdownu – np. przegląd merytorycznych podcastów o pracy i najciekawszych wystąpień na TEDx, propozycje inspirujących lektur czy listę darmowych kursów online na prestiżowych uczelniach takich, jak m.in. Harvard. W  numerze nie zabraknie również kursu wystąpień publicznych Doroty Warakomskiej, historii Amerykanek walczących o równość kobiet i mężczyzn oraz tekstu o szkole przyszłości według twórcy SpaceX Elona Muska autorstwa Jowity Michalskiej.

Kolejne wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 28 maja br. w cenie 15,99 zł. Można je również pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”, a także kupić m.in. na Prenumerata24.plKulturalnysklep.pl i – w formie cyfrowej – na Publio.pl.

Więcej informacji o najnowszym numerze magazynu można znaleźć na: www.instagram.com/wysokieobcasypraca.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie(„Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki oraz „Wysokie Obcasy” i „Wysokie Obcasy Extra”) i internecie (Wyborcza.plWysokieobcasy.pl, Facebook i Google). Działania przygotował dział promocji „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *