Internet & Gry

Gra The Witcher: Monster Slayer zapowiedziana! (wideo)

Będące częścią rodziny CD PROJEKT studio Spokko ogłasza The Witcher: Monster Slayer — osadzoną w świecie Wiedźmina grę role-playing wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej. Tytuł wydany zostanie w modelu free-to-play na iOS oraz Androida.

 

Akcja The Witcher: Monster Slayer rozgrywa się kilkaset lat przed wydarzeniami z serii gier Wiedźmin. Na ziemiach Kontynentu roi się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie. Gracze wcielają się w profesjonalnych zabójców potworów i — dzięki rzeczywistości rozszerzonej — stawią czoło niebezpieczeństwu, które czai się na każdym kroku. Za grę odpowiedzialne jest studio Spokko.

 

 

Trzon rozgrywki w Monster Slayer stanowią eksploracja świata, tropienie, analiza i walka z realistycznych rozmiarów potworami — zarówno tymi znanymi, jak również zupełnie nowymi. Do każdego polowania gracze będą musieli przygotować się warząc potężne wiedźmińskie eliksiry i oleje, tworząc petardy i przynęty na potwory, a także rozwijając umiejętności swojego wiedźmina. Pogoda oraz pora dnia, aktualizowane na bazie bieżącej lokalizacji, również odegrają ważną rolę podczas walki. Na graczy czekają również liczne, inspirowane grami o przygodach Geralta z Rivii zadania fabularne.

The Witcher: Monster Slayer ukaże się na iOS i Androida; dokładne daty premiery obu wersji zostaną podane jeszcze w tym roku. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *