MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Nowi bohaterowie w zespole Kropliczanki, w drugim sezonie THE OFFICE PL

Dynamiczne środowisko pracy w drugim sezonie serialu THE OFFICE PL, niczym owocowe czwartki, zaowocowało silnymi zmianami kadry pracowniczej. 4 listopada na platformie CANAL+ Online zobaczymy aż dwóch nowych pracowników biura „Kropliczanki”.

 

Kontynuacja przygód bohaterów fikcyjnego biura z Siedlec będzie bogatsza o dwie nowe postacie. Do zespół zarządzanego przez Michała Holca dołączy energiczna Marzena, w tej roli Daria Widawska, a także nowy stażysta Adam, w którego rolę wcielił się aktor młodego pokolenia, Rafał Kowalski. Nowy „młody” zastąpi Franka (Mikołaj Matczak), stażystę z pierwszego sezonu, który zgodnie z zapowiedzią, po zakończeniu studiów wyjechał do Warszawy.

W drugim sezonie nie zabraknie także gościnnych udziałów gwiazd i nietuzinkowych postaci. Epizodyczne role zagrają między innymi Piotr Cyrwus czy Maciej Musiałowski, a także osoby znane z działań społecznych jak Wojtek Sawicki, prowadzący bloga „Life On Whlz”.

Na planie filmowym czułem się jak ryba w wodzie. Obudziło się we mnie zwierzę sceniczne. Pewnie spora w tym zasługa ekipy, która była bardzo pomocna, wyluzowana i zabawna. Ich wskazówki okazały się niezwykle cenne. Już nie mogę się doczekać premiery drugiego sezonu.Wojtek Sawicki, autor bloga „Life On Whlz”.

Wejście w tak specyficzne środowisko pracy jakim, jest biuro „Kropliczanki” to duże wyzwanie, ale myślę, że postać Marzenki świetnie sobie poradzi. Na szczęście z wieloma twórcami THE OFFICE PL znam się od dawna czy to z teatru, czy z realizacji innych filmów i seriali. Ekipa przyjęła mnie bardzo ciepło i nie potrzebowałam wiele czasu na zaadaptowanie się w kropliczańskich realiach. W serialu gram silną kobietę, która z pewnością nie pozwoli sobie dmuchać w przysłowiową kaszę, a do tego pojawi się wątek miłosnego zauroczenia. W tym momencie nie mogę zdradzić więcej szczegółów, ale myślę, że w serialu brakowało takiej postaci.Daria Widawska, odtwórczyni nowej postaci w serialu.

Efekt końcowy zmian kadrowych w polskim THE OFFICE poznamy już w 4 listopada na platformie CANAL+ Online. Widzowie kanału CANAL+ Premium będą mogli obejrzeć drugi sezon serialu od 18 listopada. Bieżące informacje będą publikowane w social mediach CANAL+ online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *