Media

Wyborcze „Nowe rozdanie” w WP

Wirtualna Polska przygotowuje się na specjalny wieczór wyborczy. „Nowe rozdanie” rozpocznie się 13 października o 20:50 i będzie emitowane na stronie głównej oraz w Telewizji WP. Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich pięciu sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych.

 

 

 

Redakcja WP zrelacjonuje wyniki wyborów parlamentarnych w specjalnym programie „Nowe rozdanie”. Gospodarzami wieczoru wyborczego będą Agnieszka Kopacz i Tomasz Machała. Program rozpocznie się o godzinie 20:50 i będzie emitowany na stronie głównej WP, pierwsze 45 minut będzie dostępne również w Telewizji WP. Cały program potrwa około 1 godz. 40 min.

Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich pięciu sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Wydarzenia w nich zrelacjonują: Marek Kacprzak, Michał Wróblewski, Karolina Kołodziejczyk, Marcin Łukasik i Klaudiusz Michalec. Ich gośćmi będą liderzy największych partii politycznych.

W studio Wirtualnej Polski wyniki wyborów w rozmowie z Tomaszem Machałą skomentują byli politycy, m.in. Adam Hofman i Ryszard Kalisz; publicyści oraz politolodzy i socjolodzy. Dziennikarze WP przedstawią szczegółowe wyniki wyborów, najciekawsze komentarze z mediów społecznościowych oraz skutki rozstrzygnięć wyborczych dla polskiej gospodarki.

W powyborczy poniedziałek Wirtualna Polska wyemituje specjalny program w miejsce codziennych: „Tłit” i „Money. To się liczy”. Gospodarzem politycznej części programu będzie Marek Kacprzak, zaś ekonomicznej, Sebastian Ogórek.

Poniedziałkowe „Nowe rozdanie” rozpocznie się o 8:00. Gośćmi programu będą politycy wszystkich partii, które znajdą się w nowo wybranym parlamencie oraz komentatorzy. Od godziny 9:15 w drugiej części „Nowego rozdania” zasiądą czołowi publicyści i ekonomiści, którzy ocenią perspektywy dla polskiej gospodarki.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego WP. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP SportoweFakty i dobreprogramy.pl. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w sierpniu 2019 roku z produktów internetowych WP korzystało 20,6 mln realnych użytkowników. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie CANAL+, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot. W 2020 roku WP będzie obchodzić swoje 25 lecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *