ViDiS SA autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki Epson dla edukacji i biznesu

Do grona autoryzowanych dystrybutorów Epson w Polsce dołącza spółka ViDiS SA. Od roku firma była subdystrybutorem producenta dając swoim partnerom nie tylko możliwość zakupu projektorów, ale także zapewniając dostęp do wsparcia przed i posprzedażowego.

 

 

 

Zaproszenie firmy do grona autoryzowanych dystrybutorów jest konsekwencją dotychczasowej, owocnej współpracy. ViDiS SA jest dystrybutorem sprzętu i rozwiązań audio-wideo, z pozycją lidera w zakresie sprzedaży rozwiązań dla edukacji. Jako dystrybutor z wartością dodaną oferuje nie tylko urządzenia, ale też profesjonalne doradztwo techniczne i wsparcie marketingowe.

W praktyce umowa dystrybucyjna oznacza rozszerzenie oferty ViDiS o kilkadziesiąt modeli urządzeń z różnych półek cenowych, przeznaczonych do szerokiego spektrum zastosowań. Wśród nich obok modeli polecanych dla biznesu czy edukacji są także projektory przeznaczone do kina domowego. Klienci ViDiS zyskają dostęp do oferty, którą będzie można jeszcze lepiej dopasować do potrzeb i budżetu. Wszystkie urządzenia Epson są wyposażone w autorską, opracowaną przez japońskiego producenta technologię 3LCD, która zapewnia jednakowe natężenie światła białego oraz barwnego.

“ViDiS jest doświadczonym partnerem i specjalistą w dziedzinie AV. Dotychczasowa, bardzo dobra współpraca zaowocowała decyzją o zaproszeniu tej firmy do grona naszych oficjalnych dystrybutorów. Daje to nam pewność, że nasi klienci otrzymają doradztwo na najwyższym poziomie, a dodatkowo współpraca z partnerem tej klasy pozwoli na dalsze umacnianie pozycji na rynku oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie projekcji dla edukacji oraz biznesu”powiedział Krzysztof Modrzewski, szef polskiego oddziału Epson.

“Marka Epson to niepodważalnie najlepsze projektory 3LCD dostępne na rynku i jesteśmy przekonani, że wprowadzenie tych produktów do naszej oferty było bardzo dobrą decyzją.informuje Marcin Stefanow, dyrektor marketingu ViDiS SA Teraz możemy zaoferować szersze portfolio produktowe, które jak zwykle uzupełniamy fachowym doradztwem technicznym, wsparciem wdrożeniowym oraz marketingowym. Wszystko to pozwala nam zaproponować kompleksowe rozwiązania do każdego typu projektu audiowizualnego. Udowodniliśmy już, że nasi partnerzy darzą nas zaufaniem, a zacieśnienie współpracy z marką EPSON przyniesie szereg korzyści każdej ze stron – od producenta, aż po klienta końcowego.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *