Technologia - Promocje

Nowi partnerzy wdrażają swoje aplikacje do ekosystemu Huawei

Huawei dynamicznie rozwija własny ekosystem, w tym sklep z aplikacjami – Huawei AppGallery. Obecnie w AppGallery znajduje się prawie 800 polskich aplikacji. W ostatnim czasie kilkanaście nowych aplikacji wdrożyło swoje produkty do HMS (Huawei Mobile Services), w tym między innymi OLX, Ceneo, Bezpieczna Rodzina, Radio TOK FM czy TVP Sport. Każda z tych aplikacji jest w pełni zintegrowana z HMS i dostępna w autorskim sklepie z aplikacjami marki.

 

 

 

 

W sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery z każdym dniem przybywa nowych aplikacji. Co więcej, w AppGallery znajdują się już aplikacje gotowe do instalacji na urządzeniach HMS, jak na przykład: Deezer, Booking.com, AliExpress, Maps.me, Microsoft Office, E-Pity, Yanosik, VOD.pl, ONET – wiadomości, pogoda, sport, Empik, Empik GO, moBilet, moParking, SkyCash czy Radio Złote Przeboje.

Niedawno do grona aplikacji wdrożonych do HMS dołączyły również: Bezpieczna Rodzina, Blix, Ceneo, OLX, Radio TOK FM, Snapchat, Taxi Polska powered by ELE TAXI, TVP Info, TVP Sport, Wielki Test TVP, Zdrowe Zakupy oraz gra Top Speed Drag & Fast Racing.

HMS to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak Mobilna Chmura, Motywy, Przeglądarka, Asystent czy sklep AppGallery. Ekosystem opiera się na warstwie technologicznej HMS Core, składającej się z takich rozwiązań jak między innymi ID Huawei Authentication, Huawei Push, Huawei IAP czy Huawei Adds.

Sklep z aplikacjami AppGallery, który od 2018 roku jest preinstalowany na smartfonach i tabletach Huawei, ma swojej ofercie już ponad 11 tysięcy pozycji, a firma z każdym dniem pozyskuje nowych partnerów do swojego sklepu. Obecnie na świecie ponad 400 mln użytkowników aktywnie korzysta z Huawei AppGallery. Platforma przyciąga klientów nowościami, dedykowanymi ofertami oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Obecnie na świecie ponad 400 mln użytkowników aktywnie korzysta z Huawei AppGallery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *