Nowość w TVN Style! Premiera programu „Cała prawda” już 4 kwietnia!

W dobie Internetu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Każdego dnia docierają do nas coraz to nowsze informacje o tym jak powinniśmy żyć, jeść czy spać. W jednej chwili rzeczy uznawane za zdrowe okazują się być szkodliwe. Które produkty kupować? W jakie teorie wierzyć? Jak w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek? Na szczęście w TVN Style jest ktoś, kto zna „Całą prawdę”. To nowa prowadząca – dziennikarka naukowa Karolina Głowacka. Pierwszy odcinek już 4 kwietnia o godz. 17:00.

 

 

 

 

Żyjemy w czasach chaosu informacyjnego oraz przekonań i lęków powtarzanych z pokolenia na pokolenie. Nikt nie jest w stanie zliczyć wątpliwych internetowych teorii i rad. Nieustannie jesteśmy zalewani nowymi sensacjami, które często okazują się nieprawdziwe, a nawet szkodliwe. Producenci dają nam ogromny wybór produktów, które często nie są takie, jakimi mają być. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować?

Co jest prawdą? Czy faktycznie kranówka jest lepsza od wody źródlanej? Czy rzeczywiście powinniśmy się bać żywności modyfikowanej genetycznie? Dlaczego sterylnie nie zawsze znaczy zdrowo i czy wszystkich zarazków należy się bać? Jakie promieniowanie jest dla nas naprawdę szkodliwe? Czy wi-fi wpływa na nasze zdrowie? Na te i wiele innych pytań odpowie nowa prowadząca TVN Style Karolina Głowacka. W 2016 roku została wyróżniona w konkursie „Popularyzator Nauki 2016” organizowanym przez PAP i MNiSW. Jest autorką audycji radiowych i współautorką wielu książek. Jest także członkinią Komitetu Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, razem z ekspertami z danej dziedziny, Karolina Głowacka obali internetowe mity i pozwoli nam poznać całą prawdę ukrytą pod masą marketingowych chwytów!

W pierwszym odcinku programu „Cała prawda” widzowie dowiedzą się wszystkiego o tym, co wisi w powietrzu! Według statystyk smog to zabójca kilkudziesięciu tysięcy Polaków rocznie! Czy występuje jedynie zimą, w sezonie grzewczym? Czy to brudne powietrze szkodzi też dzieciom? Jak się przed nim chronić? Karolina Głowacka spotka się z lekarzami, sprawdzi też na własnej skórze, czy maski antysmogowe są skuteczne. Jedno jest pewne – wyniki Was zaskoczą. To nie wszystko! Sprawdzimy też czy istnieje „elektrosmog”, o którym tyle można przeczytać w Internecie. Promieniowanie z mikrofalówki może wpływać na zdrowie? Firmy oferujące gadżety ochronne to uczciwi przedsiębiorcy? Sprawdzimy to używając bardzo nietypowego urządzenia…

PREMIERA W TVN STYLE: 4 KWIETNIA, SOBOTA, GODZ. 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *