Canal+ Sport: Zostań w domu w piątek

Reportaż o wybitnych skoczkach narciarskich, dwa klasyczne mecze Premier League z sezonu 2007/2008 i podsumowanie 26. kolejki Ekstraklasy 2000/2001 – taki mamy plan na piątkowy wieczór.

 

 

 

 

 

9:00 Zostań w domu z LaLiga Santander: Eibar – Real Madryt z 09.11.2019, CANAL+ SPORT

14:00 Zostań w domu z Premier League: Chelsea – Liverpool z 22.09.2019, CANAL+ SPORT

17:30 W cieniu wielkich skoczni, CANAL+ SPORT

Emocjonujące historie najlepszych skoczków narciarskich na świecie, m.in. Daniela-André Tande, Noriaki Kasai i Richarda Freitaga, przez które poprowadzi nas gospodarz programu – Sven Hannawald.

Towarzyszymy w przygotowaniach wybitnych skoczków narciarskich do dwóch ważnych międzynarodowych wydarzeń: Mistrzostw Świata w Oberstdorfie i Letniej Grand Prix w Ironwood. Zobaczymy ich podczas treningu fizycznego i psychicznego, a naszym przewodnikiem będzie Sven Hannawald – niemiecki skoczek narciarski, trzykrotny medalista olimpijski, czterokrotny medalista mistrzostw świata i trzykrotny medalista mistrzostw świata w lotach narciarskich. Zwycięzca 50. Turnieju Czterech Skoczni.

19:00 LaLiga World, CANAL+ SPORT

20:00 Dobry Wieczór Sport, CANAL+ SPORT

21:00 Klasyka Premier League: Portsmouth – Reading 07/08, CANAL+ SPORT

We wrześniu 2007 roku wszystko wskazywało na to, że Portsmouth jest faworytem starcia z Reading. Gospodarze nie przegrali w sezonie żadnego meczu na Fratton Park, a goście nie potrafili zwyciężyć na wyjeździe. Na trybunach, jak zwykle w Portsmouth, panowała elektryzująca atmosfera.

21:30 Klasyka Premier League: Middlesbrough – Manchester City 07/08, CANAL+ SPORT

Maj 2008 roku i radosna atmosfera na Riverside Stadium. Kibice Middlesbrough nie musieli już drżeć o utrzymanie – zespół zapewnił je sobie tydzień wcześniej, pokonując Portsmouth. Z kolei Manchester City, choć mógł zaliczyć najlepszy finisz w historii swoich występów w Premier League, po sezonie miał rozstać się z menedżerem Svenem-Goranem Erikssonem.

22:00 Dawno temu w CANAL+: Liga+ z 12.05.2001, CANAL+ SPORT

Skróty meczów 26. kolejki Ekstraklasy w towarzystwie Andrzeja Twarowskiego i Pawła Zarzecznego. Polonia Warszawa podejmowała Groclin, Ruch Chorzów rywalizował z Wisłą Kraków. Piłkarze Widzewa pojechali do Wodzisława Śląskiego na mecz z miejscową Odrą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *