Nowości ADATA na targach MWC 2018

Wśród urządzeń, które zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach MWC, pojawią się akcesoria audio dla graczy, zewnętrzne dyski HDD/SDD oraz urządzenia do ładowania smartfonów – powerbanki i bezprzewodowa ładowarka.
 

ADATA pokaże nowości z różnych kategorii sprzętowych – nauszne i dokanałowe słuchawki dla graczy, wytrzymałe dyski HDD i szybkie nośniki SSD, wydajne powerbanki, bezprzewodową ładowarkę i zewnętrzną kartę dźwiękową. Swoją premierę będzie miał zewnętrzny dysk HDD HD330.

Akcesoria audio dla graczy

Na stoisku firmy ADATA będzie można zobaczyć nowe produkty z rodziny XPG – słuchawki EMIX oraz kartę dźwiękową SOLOX. Dokanałowe słuchawki EMIX I30 dzięki mocnych przetwornikom o średnicy 13,5 mm dostarczają dźwięk przestrzenny w technologii 5,2-kanałowej. Z kolei nauszne słuchawki EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm, które oferują szeroki zakres przenoszenia częstotliwości. Model H30 jest wyposażony w odpinany mikron, który umożliwia wygodną i wyraźną komunikację z pozostałymi graczami. Ciekawostką będzie SOLOX F30 – zewnętrzna karta dźwiękowa i wzmacniacz dla komputerów PC i MAC. Generuje on wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewnia jeszcze większą głębię dźwięku.

Zewnętrze dyski HDD/SSD

W Barcelonie będzie można zobaczyć dysk HD710M Pro, który cechuje się dużą odpornością na wodę, kurz i wstrząsy (norma IP68). Może on wytrzymać nawet 60 min pod wodą na głębokości 2 m i spaść z wysokości 1,5 m bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy utratę zarchiwizowanych danych. Oprócz niego pojawi się zewnętrzy dysk SSD SE730H z USB typu C, który zapewnia bardzo wysoką prędkość zapisu i odczytu danych – nawet 500 MB/s. Wszystko to dzięki zastosowanym w jego budowie kościom 3D TLC NAND. Portfolio zewnętrznych dysk ADATA uzupełni debiutujący w Katalonii 5 TB dysk HDD HD330.

Akcesoria do ładowania smartfonów 

Na targach MWC 2018 zostaną zaprezentowane także trzy nowe powerbanki i bezprzewodowa ładowarka. Pomimo niewielkich rozmiarów powerbanki ADATA P10050, P16750 i P20100 wyróżniają się dużą wydajnością – umożliwiają nawet kilkukrotne doładowanie smartfonu. Te innowacyjne urządzenie spełniają normy bezpieczeństwa IEC i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Z kolei cechą charakterystyczną bezprzewodowej ładowarki CW0050 jest wyjątkowo smukły wygląd – jej obudowa ma zaledwie 6 mm grubości.  Poza tym ładowarka jest zgodna ze standardem Qi, co umożliwia ładowanie najpopularniejszych modeli smartfonów takich, jak: iPhone 8, iPhone X czy Samsung Galaxy S8 / Note 8.
Stoisko firmy ADATA będzie znajdowało się w centrum targowo-wystawniczym Fira Barcelona Gran Via i będzie je można odwiedzić między 26 lutego a 1 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *