Internet & Gry - Reklama

Nowości grudnia w serwisie VoD.pl

„Valerian i miasto tysiąca planet”, „Volta”, „Maria Skłodowska-Curie” oraz trzy części popularnej w okresie świątecznym komedii „Kevin sam w domu”, to grudniowe propozycje filmowe serwisu VoD.pl.

 

Wśród nowości VoD.pl w grudniu jest film Juliusza Machulskiego pt. „Volta” – komedia kryminalna z elementami produkcji historycznej. Rzecz ma miejsce w słonecznym Lublinie, pośród wiekowych kamienic, które skrywają niejeden sekret. Wiki odkrywa w murach swojego domu koronę. Nie przypuszcza, że może ona należeć do samego Kazimierza Wielkiego… Ile warty jest ten artefakt? Czy ją sprzeda? Kto jeszcze interesuje się niebywałym znaleziskiem? Obsada filmu jest gwiazdorska – Andrzej Zieliński w duecie z Jackiem Braciakiem prowadzą zabawne i lekko absurdalne dialogi. W ciekawy sposób zostały wyeksponowane postacie kobiece – w tych rolach wystąpią Olga Bołądź i Aleksandra Domańska. Premiera: 19 grudnia.

Valerian i miasto tysiąca planet” to propozycja dla całej rodziny –  wielobarwne z kolorowymi efektami specjalnymi, widowisko, które zapiera dech w piersiach. Kosmos w wydaniu Luca Bessona jest szalonym miejscem rozkwitu konsumpcyjnego stylu życia. Światła, barwy, dźwięki – wszystko to bombarduje zmysły przebywających ludzi na stacji kosmicznej Alfa. Główni bohaterowie, major Valerian i sierżant Laureline,  mają uratować tę efektowną enklawę dobrobytu.  „Valerian i miasto tysiąca planet” robi wielkie wrażenie pod względem wizualnym. Premiera: 5 grudnia.

Kolejną nowością grudnia jest film biograficzny „Maria Skłodowska-Curie”, w którym można poznać postać utytułowanej polskiej noblistki. Film jest skupiony nie tylko na naukowych badaniach, ale również na życiu prywatnym i ogólnej sytuacji kobiet na uniwersytetach na  początku wieku XX w. we Francji. Premiera: 8 grudnia.

To tylko niektóre nowości na VoD!  Prócz wyżej wymienionych VoD.pl oferuje chociażby: film  „Amerykański zapaśnik”- film sportowy o karierze chłopca, który jest nieakceptowany przez swoich rówieśników. Wszystko się zmienia, gdy przyłącza się do drużyny zapaśniczej… Premiera: 22 grudnia.

Kolejną nowością grudnia jest film „Redystrybutorzy – ciężki thriller opowiadający o kobiecie, która zostaje oskarżona o szpiegostwo (premiera: 1 grudnia). Widzom preferującym lżejszą tematykę, ale z morałem, VoD.pl rekomenduje film “Babskie wakacje” – matka i córka muszą przeżyć w dżungli. By tego dokonać są zmuszone do zażegnania konfliktów  i omówienia nawarstwiających się wzajemnych krzywd (premiera: 13 grudnia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *