Radio

Nowości w jesiennej ramówce Rock Radia

Już od poniedziałku, 4 września br. Rock Radio będzie grało zgodnie z odświeżoną, jesienną ramówką. Stacja zaprosi na doskonałą rockową muzykę oraz wciągające audycje Piotra Kędzierskiego, Michała Żołądkowskiego, Tomasza Miary, Przemysława Cacaka i Mariusza Stelmaszczyka.
 

Od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 do 10:00 w porannym programie „Powstanie Rock Radia” słuchaczy stacji będzie budził Piotr Kędzierski. Codziennie w czasie audycji poprowadzi zabawę „Poszukiwacze zaginionych dźwięków”, w której słuchacze będą musieli wyłapać zaskakujący element dźwiękowy pojawiający się rano na antenie. W każdy poniedziałek w porannej audycji pojawi się cykl „Po naszemu”, w którym Piotr Kędzierski zaśpiewa znaną piosenkę w rockowej wersji, a w każdy piątek między 9:00 a 10:00 w cyklu „50 twarzy Kędziora” podejmie się pracy wybranej dla niego przez słuchaczy.

Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 Michał Żołądkowski i Tomasz Miara poprowadzą audycję „Przystanek Rocka”, w której nie tylko zagrają największe rockowe przeboje, ale także zapewnią słuchaczom wiele dodatkowych atrakcji. W cyklu „Sex, drugs and rock’n’roll” opowiedzą o największych skandalach związanych z gwiazdami rocka, a w cyklu „Kultowe w Rock Radiu” – o miejscach, filmach, jedzeniu czy ubraniach, które stały się lub z pewnością zostaną rockowymi symbolami. Dodatkowo, zaproszą słuchaczy na trzy konkursy – zgadywanie z jakich utworów pochodzą gitarowe „solówki” („100 solówek, które zmieniły rocka”), zgadywanie jakie utwory śpiewają dzieci („Szkoła rocka”) oraz negocjowanie z prowadzącymi atrakcyjnych nagród („Komu, bo idę do domu”). Pomiędzy 12:00 a 13:00 słuchacze będą mogli cieszyć się aż godziną nieprzerwanej muzyki – „Sam na sam z klasyką rocka”.

Od poniedziałku do czwartku gospodarzem wieczornego pasma, w godzinach 18.00-22.00, będzie Przemysław Cacak z programem „Klasyczny wieczór”. Zaprezentuje słuchaczom najlepsze rockowe płyty w cyklu „100 najlepszych płyt w historii rocka!”, a także zaprosi na konkurs „Giełda klasyków”, w którym ich zadaniem będzie wskazanie starszego utworu.

W piątkowe wieczory, od 18:00 do 20:00 na antenie rozbrzmi „Klasyczna 10. w Rock Radiu”, w której goście stacji będą wybierali najlepsze ich zdaniem utwory rockowe wszechczasów. Od 20:00 do 22:00 w audycji „Classic Rock Party” będzie można usłyszeć tylko najlepszą klasykę rocka.

W weekendy między 9:00 a 14:00 Rock Radio zaprosi na audycję „Klasyczny weekend”. W sobotę między 14:00 a 19:00 Mariusz Stelmaszczyk poprowadzi program „Rock Radio Backstage”, a w niedzielę w tych samych godzinach będzie można posłuchać go w audycji „Rock Radio poleca na wynos”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *