Radio

Radio Pogoda na jesień

Od najbliższego poniedziałku, 4 września br. Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycje z nowej, jesiennej ramówki. Jak zawsze fani stacji mogą spodziewać się niezapomnianych melodii, historii sprzed lat i klasycznego poczucia humoru prowadzących.

Od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-10:00 słuchaczy Radia Pogoda jak zawsze powitają Zygmunt Chajzer i Joanna Kruk. Codziennie w programie „Pogodny poranek Radia Pogoda” będą zapraszać słuchaczy do wspólnych wspomnień i pobudki z uśmiechem na twarzy. Ponadto, podczas porannego programu wróżka Miłka Krogulska sprawdzi w gwiazdach jak zapowiada się dzień, a dziennikarze informacyjni przekażą najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata, zrobią przegląd prasy oraz przybliżą istotne wydarzenia.

Od godz. 10:00 do 14:00 Radio Pogoda przypomni słuchaczom polskie legendy sportu, a w cyklu „Rarytasy Radia Pogoda” zaprezentuje produkty sprzed lat. Michał Fogg opowie o naprawdę starych piosenkach, a Angelika Swoboda w cyklu „Historia pewnej znajomości” przedstawi znane pary.

Po południu, w godz. 14:00-15:00 „Pogodni panowie”, czyli Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski będą opowiadać anegdoty ze swojego, i nie tylko, życia. W każdy piątek będą dzwonić do gwiazd i wspólnie wspominać minione lata.

Od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-20:00 stacja zaprosi słuchaczy do udziału w „Koncercie życzeń”. Pozdrowienia, dedykacje i powinszowania zespół stacji przyjmuje telefonicznie pod nr telefonu: (22) 444 40 04.

O godz. 22:00 Angelika Swoboda w programie „Gość Radia Pogoda” zaprosi do studia stacji znanych aktorów, pisarzy i piosenkarzy, aby porozmawiać o pracy, karierze i życiu codziennym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *