MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Nowości jesiennej ramówki i gwiazdy Polsatu „oczami widzów” (wideo)

Już w tę niedzielę, 28 sierpnia Polsat wyemituje ”Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2022”. Program prezentujujący nowości jesiennej ramówki stacji ma nowatorska formę – został zrealizowany z perspektywy widza, który „podgląda” prace na planach polsatowskich produkcji.

 

Program zrealizowano przy użyciu hełmu POV i nowoczesnej technologii stosowanej w filmach akcji. Dzięki temu widz może poczuć się, jakby znajdował się w samym centrum oglądanych wydarzeń. Jego oczami obejrzymy zakulisowe przygotowania do startu sezonu ramówkowego. „Nie zabraknie zabawnych sytuacji, kłopotliwych pytań, ciętych ripost i przede wszystkim emocji”, zdradza reżyser programu Andrzej Szajewski.

 

 

Porozmawiamy z gwiazdami największych hitów Polsatu jak: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Przyjaciółki”, „Love Island. Wyspa miłości”, „Ninja Warrior Polska” „Nasz Nowy Dom”, „Pierwsza miłość”, „Gliniarze”, „Kabaret na żywo” a także Polsatu Sport i Wydarzeń. Nasz widz po raz pierwszy zajrzy za kulisy najgorętszych nowości ramówki – „Doda. 12 kroków do miłości”, „Hell’s Kitchen” czy „Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Jak będzie wyglądała jesień w Polsacie i kanałach tematycznych Polsatu – zobaczycie już w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 19.15 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *