MediaZapowiedzi TV

Nowości na kanale Animal Planet HD

Animal Planet HD to kanał w całości poświęcony życiu zwierząt, który oferuje widzom najwyższej jakości programy o przyrodzie. Fascynujące sekrety natury i ogromna dawki wiedzy to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

 

 

 

W jesiennej ramówce kanału nie brakuje emocjonujących przygód wprost ze świata dzikich zwierząt i kulisów weterynarii w najlepszym wydaniu. Pod koniec października na antenę powróci doskonale znana widzom rodzina Irwinów, której życie kręci się wokół dzikich zwierząt i ochrony środowiska. Terri, Bindi i Robert, upamiętniając życie wspaniałego przyrodnika Steve’a Irwina, w programie „Irwinowie – następne pokolenie” poświęcają się ochronie zwierząt i inspirowaniu młodych ludzi do zmieniania świat na lepszy.

Emisje: od 28 października, niedziela, 20:00

Do egzotycznych miejsc widzów zabierze także Doktor Chris Brown, weterynarz z Sydney. W programie „Weterynarz na krańcach świata” wyruszy w odległe zakątki świata, by wesprzeć ochronę rzadkich, zagrożonych gatunków zwierząt i leczyć je z chorób i urazów. Dotrze między innymi do Tajlandii, gdzie zajmie się zdrowiem słoni mieszkających w dżunglach, a w południowoafrykańskiej sawannie zoperuje chore lwy. Niestrudzony lekarz dotrze wszędzie i zajmie się leczeniem każdego stworzenia, niezależnie od jego gatunku i od tego, jak bardzo jest dzikie i niebezpieczne.

Emisje: od 2 listopada, piątek, 21:00

Świetnie przygotowana ramówka jesienna sprawia, że stacja cieszy się wysokim dopasowaniem do jakościowych grup kobiecych. Potwierdzają to wyniki kanału między innymi w grupie W 16-49C50K+, gdzie AFF wynosi 216, grupie W 25-49 Edu High, gdzie AFF=169 czy W 25-49 INC. 3500+ z AFF = 150. Co więcej, od początku września stacja Animal Planet HD dotarła średnio do 1,8 mln widzów!

Dane: NAM, 01.09-15.10.2018, AFF vs A 16-49, COV A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *