MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień z dreszczykiem na kanale ID

ID to kanał, który odkrywa przed widzami kulisy niesamowitych, wywołujących silne emocje historii. Angażująca i przyciągająca ramówka skłania widzów do aktywnego uczestnictwa w rozwiązywaniu nietypowych zagadek kryminalnych. Od września tajemnicze i intrygujące historie trafiły średnio do ponad 2,6 mln widzów, co przełożyło się na udziały w grupie kobiet z miast równe 0,2% SHR%. Stacja cieszy się również wysokim dopasowaniem do pozostałych kobiecych grup, takich jak kobiety w wieku 25-54, gdzie AFF wynosi 273 czy do grupy kobiet na wyższych stanowiskach z AFF = 255.

 

 

W listopadzie na kanale ID odbędzie się premiera mrocznej serii „Mój sąsiad morderca”. Nowy program przybliży widzom historie rodzin, które nie miały pojęcia, że mieszkają z mordercą. W serii ukażą się wywiady z detektywami oraz świadkami i ofiarami opisywanych zdarzeń. Program udowodni, że rodzinny dom nie zawsze jest najbezpieczniejszym miejscem na ziemi. Widzowie poznają kulisy m.in. nagłego zniknięcia matki z Kalifornii, która zostawiła swoje małe dzieci i sierżanta amerykańskich sił powietrznych, który tylko z pozoru wiedzie spokojne rodzinne życie…
Emisje: od 8 listopada, czwartek, 22:00

12 listopada swoją premierę będzie miał dokument „Moda na zbrodnię: Versace”, który odsłoni kulisy głośnej sprawy morderstwa kreatora mody. Gianni Versace był u szczytu kariery, gdy został zamordowany na schodach swojej rezydencji w Miami na Florydzie. Tego tragicznego poranka, 15 lipca 1997 roku, dwa strzały wystarczyły, by przedwcześnie zakończyć życie legendy mody, którego stroje nosili celebryci na całym świecie, od Madonny po Eltona Johna i księżną Dianę. W dokumencie przeanalizowane zostaną motywy i fakty związane z tą niepotrzebną zbrodnią.
Emisja: 12 listopada, poniedziałek, 22:00

Emocji dostarczy także nowa seria „Głos śmierci”, dzięki której widzowie posłuchają rozmów telefonicznych, nagrań z automatycznych sekretarek i podsłuchów. Okaże się, że pozwolą one nie tylko stworzyć portrety sprawców zbrodni, ale także poznać ofiary brutalnych przestępstw oraz ich przyjaciół i rodziny. W programie ukażą się archiwalne materiały filmowe i rekonstrukcje zdarzeń, a policjanci i detektywi przedstawią kolejne etapy śledztwa.
Emisje: od 22 listopada, 21:00

Dane: NAM, 01.09-15.10.2018, SHR%, W 16-49C50K+, AFF vs A 16-49, COV A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *