Nowości w ofercie sieci Vectra

Vectra poszerza listę kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości i wprowadza do swojej oferty nowe programy. Utrzymuje tym samym pozycję lidera wśród ogólnopolskich operatorów, oferując swoim klientom 131 kanałów w jakości HD.

 

 

Abonenci drugiego w Polsce telekomunikacyjnego operatora kablowego otrzymali 30 października 2018 dostęp do TV4 HD oraz Polsat Film HD. Dodatkowo, od 8 listopada 2018 roku, Vectra wprowadziła do swojej oferty cyfrowej nowe pozycje: Nat Geo People HD, Telewizja wPolsce.pl oraz TV Okazje.

 

 

TV4 HD – to polski kanał emitujący programy rozrywkowe i popularnonaukowe, a także filmy, seriale, dokumenty i bajki dla najmłodszych widzów. Do najpopularniejszych prezentowanych treści należą „Galileo” oraz „Policjantki i policjanci”. Dostępny w Vectrze od pakietu Stalowego na pozycji #125.

 

 

POLSAT FILM HD – kanał o tematyce filmowej prezentujący najciekawsze produkcje polskich oraz zagranicznych studiów. Tytuły są emitowane w ramach programów tematycznych, do których należą: „Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” oraz „Klasyczna niedziela”. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego na pozycji #316.

 

 

Nat Geo People HD – kanał dokumentalny prezentujący historie pełnych pasji osób, które inspirują i dzielą się swoim doświadczeniem z widzami. Wśród emitowanych treści dominują materiały skierowane do kobiet: „Dolce vita według Davida Rocco”, „Czworo niemowląt na sekundę”. Ramówka obejmuje jednak także bardziej uniwersalne treści, do których zalicza się „Weterynarz z powołania” i „Zawód: lekarz”. Dostępny w pakiecie Platynowym na pozycji #510.

 

 

Telewizja wPolsce.pl – kanał publicystyczno-informacyjny prezentujący programy poświęcone historii, polityce oraz problemom społecznym. Wśród emitowanych treści wyróżniają się magazyny, w których pojawiają się interesujące treści oraz charyzmatyczni prowadzący. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego, na pozycji #825

 

 

TV Okazje.pl – kanał telezakupowy prezentujący produkty z różnych kategorii.
Codziennie, w godzinach od 6:00 do 22:00, widzowie mogą oglądać i zamawiać między innymi artykuły odchudzające, sprzęt sportowy, a także akcesoria dla domu. Dostępny w Vectrze od pakietu Srebrnego, na pozycji #712.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *