Premiery grudnia na kanale FOX

W grudniu, tydzień po emocjonującym finale pierwszego sezonu serialu „Rezydenci”, widzowie będą mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów w drugim sezonie serialu. Na Boże Narodzenie i Nowy Rok FOX przygotował dla swoich widzów filmowe hity, a wśród nich: Trzej muszkieterowie, Król Artur, Zabójcza broń, Park Jurajski czy Sherlock Holmes.

[AdSense-A]

REZYDENCI, sezon 2

The Resident, season 2 (22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: WTOREK 11 GRUDNIA O GODZ. 21:05
Emisja we wtorki o godz. 21:05

[AdSense-B]

Drugi sezon serialu „Rezydenci”, który jest emitowany w USA od września, spotkał się z doskonałym przyjęciem amerykańskiej publiczności i jego twórcy w październiku podjęli decyzję o zamówieniu dodatkowych 9 odcinków.

Drugi sezon „Rezydentów” rozpocznie się intensywnie – od razu wciągnie widzów w wir wydarzeń. Poznamy nowych pacjentów i ich nietypowe problemy. W pierwszych odcinkach będziemy m. in. świadkami dramatycznej walki o życie dwójki wcześniaków, a także poważnej awarii w szpitalu, gdy szalejąca za oknami burza pozbawi placówkę prądu. Zobaczymy także jak odnajdą się w gąszczu biurokracji młodzi lekarze, gdy mała, chora na cukrzycę, dziewczynka ukradnie insulinę.

[AdSense-C]

Również perypetie personelu Chastain Park Memorial Hospital dostarczą widzom potężnej dawki emocji. Doktor Hawkins (Matt Czuchry), nieustannie walczący o dobro swoich pacjentów, ponownie nawiąże romans z pielęgniarką Nic Nevins (Emily VanCamp) i oboje zmierzą się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Ojciec Conrada, Marshall Winthrop (Glenn Morshower), przejmie stanowisko prezesa rady nadzorczej szpitala i wejdzie w bezpośredni konflikt z nowo mianowanym dyrektorem generalnym – dr. Randolphem Bellem (Bruce Greenwood). W międzyczasie dr Mina Okafor (Shaunette Renée Wilson)kontynuuje pracę ze swoim mentorem, dr. AJ Austinem (Malcolm-Jamal Warner), Jednak niezwykłe umiejętności nowego chirurga ortopedycznego, dr Kitt Voss (Jane Levees), mogą przekierować karierę Miny na inną ścieżkę. Devon Pravesh (Manish Dayal), którego w poprzednim sezonie poznaliśmy jako młodego, idealistycznie nastawionego do pracy stażystę, w najnowszym sezonie sam poprowadzi nowych, młodych lekarzy i będzie musiał w tym wszystkim zachować ogromny spokój i wykazać się profesjonalizmem.

Co nowego wydarzy się jeszcze w drugim sezonie Rezydentów? Czy młodzi lekarze poradzą sobie z krytycznymi sytuacjami które ich spotkają? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już 11 grudnia o 21:05 na kanale FOX!

FILMOWE ŚWIĘTA Z FOX

KRÓL ARTUR
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA O GODZ. 17:40

ZABÓJCZA BROŃ 4
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA O GODZ. 20:10

KILL BILL 1
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA O GODZ. 22:45

TRZEJ MUSZKIETEROWIE
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 13:40

NIE WSZYSTKO ZŁOTO, CO SIĘ ŚWIECI
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 15:50

ARMAGEDDON
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 18:05

KILL BILL 2
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 22:55

FILMOWY SYLWESTER I NOWY ROK Z FOX

SHERLOCK HOLMES: GRA CIENI
PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA O GODZ. 17:35

ZABÓJCZA BROŃ 2
PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA O GODZ. 20:10

ZABÓJCZA BROŃ 3
PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA O GODZ. 22:30

PARK JURAJSKI
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 15:55

ZAGINIONY ŚWIAT: JURASSIC PARK
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 18:30


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *