Zapowiedzi TV

Nowy bohater Cartoon Network – Craig

Siła dziecięcej wyobraźni, zabawa w otoczeniu przyrody, przyjaźń i niesamowite przygody – tak wygląda świat w nowej kreskówce „Craig znad potoku”, która 15 października pojawi się na antenie Cartoon Network. Stacja chce zachęcić dzieci do spędzania czasu na zewnątrz, ale też uświadomić najmłodszym potrzebę dbania o środowisko. Właśnie dlatego została partnerem jubileuszowej, 25. edycji akcji „Sprzątanie świata – Polska”.
 

 
15 października na antenie Cartoon Network pojawi się nowy bohater – Craig. Chłopiec razem ze swoimi przyjaciółmi każdą wolną chwilę spędza w leśnej bazie nad potokiem. To właśnie tam przeżywa najbardziej niesamowite przygody, wspina się na drzewa, buduje szałasy i pływa na tratwie. Zielona okolica to dla niego najbardziej wyjątkowe miejsce na Ziemi. Główny bohater i jego ekipa, używając swojej wyobraźni, zmieniają przedmioty codziennego użytku w magiczne atrybuty i sprawiają, że ich leśna baza staje się prawdziwym królestwem.
Serial to inspiracja dla dzieci do tego, jak pomysłowo można spędzać czas poza domem. Przy tej okazji Cartoon Network chce też przypomnieć najmłodszym, że aby dobrze bawić się na świeżym powietrzu, trzeba każdego dnia dbać o środowisko.
Właśnie dlatego stacja została partnerem jubileuszowej, 25. edycji „Sprzątania świata – Polska”, która w tym roku odbędzie się w dniach 21-23 września. Fundacja Nasza Ziemia, organizator akcji, przygotowała też konkurs dla szkół, dotyczący selektywnej zbiórki odpadów.
Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.naszaziemia.pl.
Prace konkursowe można zgłaszać do dnia premiery serialu „Craig znad potoku” w Cartoon Network, czyli do 15 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *