Nowy cykl „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda”

Od 4 stycznia br. Radio Pogoda prezentuje na antenie skecze znanego i lubianego kabaretu Tey. Można ich słuchać w ramach nowego cyklu „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda” od poniedziałku do piątku po godz. 11:00, a także na radiopogoda.pl w podcastów.

 

W poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. na antenie Radia Pogoda ruszył cykl „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda”, w którym prezentowana jest twórczość legendarnej grupy Tey. To skecze i piosenki nagrywane podczas przedstawień kabaretu w latach 70. i 80. Zenon Laskowik, Bohdan Smoleń, Janusz Rewiński i Krzysztof Jaślar występują w nich w swoich popisowych numerach oraz utworach w aranżacjach Zbigniewa Górnego.

Nagrań dokonał Tadeusz Osipowicz, współpracownik Kabaretu Tey w tamtych czasach, a ich masteringiem zajęło się studio Blue Room Productions.

Słuchacze Radia Pogoda mogą słuchać skeczy kabaretu Tey emitowanych w eterze od poniedziałku do piątku po godzinie 11:00, a także podcastów z audycji na stronie radiopogoda.pl.

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. – w tym roku obchodzi swoje 5. urodziny. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

radiopogoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *