Technologia - Promocje

Nowy głośnik Sound Max w sieci sklepów Biedronka!

Na grilla, wspólną biesiadę z karaoke czy domówkę – ofertę sklepów Biedronka wzbogacił głośnik Sound Max marki Hykker. Przenośna kolumna o mocy aż 20W RMS, zapewniająca dźwięk wysokiej jakości i liczne funkcje, dostępna jest w cenie 222 zł.

 

Głośnik Hykker Sound Max został stworzony z myślą o użytkownikach kochających muzykę i dobrą zabawę przy ulubionych utworach. Kolumna ma bowiem głośnik niskotonowy o mocy 20W RMS (średnica 8 cali) oraz głośnik wysokotonowy (3 cale), dzięki czemu odtwarzana muzyka ma głębokie i przyjemne brzmienie. Zdecydowanie pomaga w tym sztywna obudowa typu scenicznego z podwójnym kanałem bass reflex.

Osobna regulacja niskich i wysokich tonów, oraz mikrofonu (z efektem pogłosu) pozwala dostroić urządzenie do osobistych wymagań. Dzięki temu z łatwością można ożywić atmosferę dowolnego, nawet dużego spotkania, mecz na boisku z kolegami lub zorganizować grilla, albo „plener” z muzyką i szaleć do białego rana. Jeszcze więcej wrażeń dostarczają funkcja karaoke i efektowne podświetlenie membrany głośnika w postaci kolorowych diod LED migających w takt muzyki.

Sound Max wyposażony jest w moduł Bluetooth 4.2 umożliwiający strumieniowanie ulubionej muzyki bezprzewodowo ze smartfonów, laptopów i tabletów (zasięg do 10 m). Głośnik zapewnia również odtwarzanie własnych playlist z pamięci zewnętrznej USB i karty microSD. Posiada gniazdo mikrofonowe dające możliwość zmierzenia się ze znajomymi w muzycznym pojedynku karaoke oraz AUX, dzięki któremu można podłączyć inne dowolne urządzenie audio bez Bluetooth. Użytkowanie głośnika Hykker Sound Max ułatwia wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh, pozwalający urządzeniu nawet do 5 godzin pracy bez dodatkowego zasilania. A gdy trzeba zapewnić jeszcze dłuższą pracą – oprócz zasilacza sieciowego jest także możliwość podłączenia zasilania 12V.

Kolumna jest wykonana z twardego i wytrzymałego tworzywa, z metalową membraną ochronną na przednim panelu. Istotną przewagą sprzętu nad innymi głośnikami tego typu jest jego mobilność. Za pomocą wbudowanych kółek i teleskopowej, regulowanej rączki, przenoszenie i transport urządzenia są maksymalnie ułatwione. Do zalet można zaliczyć obsługę zdalną za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Kolumna waży 3,35 kg i ma wysokość 43 cm, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas plenerowych i domowych zabaw.

Głośnik Sound Max marki Hykker (222 zł) dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka do 29 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *