MediaNC+Zapowiedzi TV

Serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” w Canal+

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie Canal+.

 

 

 

 

Il Cacciatore. Polowanie na mafię („Il Cacciatore”) to europejska produkcja autorstwa młodego reżysera Stefano Lodovichi. Twórca ma już na swoim koncie doskonale przyjęty przez fanów kina  thriller „In fondo al bosco”. W głównych rolach nowego serialu o starciu mafii ze stróżami prawa zobaczymy znane nazwiska włoskiego kina: Francesco Montanari („Włoskie porządki”), Miriam Dalmazio („Ucieczka z Palermo”) czy David Coco („Generał bandytów”).

Włochy, rok 1993. Ulice Palermo przesiąknięte są krwią na skutek wojny dwóch klanów mafijnych. Po dziesięcioleciach bezskutecznych działań włoskich służb bezpieczeństwa, wymiar sprawiedliwości chce dopaść szefów mafii. W centrum tych wydarzeń znalazł się młody i ambitny prokurator z prowincji – Saverio Barone (Francesco Montanari), który odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa. Tylko on ma śmiałość stanąć w obronie tego co słuszne. Jego talent i spryt docenia szef Sztabu antymafijnego w Palermo i zaprasza go do swojej jednostki.

Dwa pierwsze odcinki „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ już w czwartek, 2 sierpnia o godz. 21:00.

Premierowe odcinki serialu dostępne również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

W sierpniu CANAL+ pokaże również nowy serial „Piknik nad Wiszącą Skałą” („Picnic at Hanging Rock”). Emisja już od czwartku, 2 sierpnia w CANAL+ oraz od poniedziałku, 6 sierpnia w CANAL+ SERIALE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *