PolecanePolsat BOX

Nowy, informacyjny ukraiński kanał Freedom dostępny w Polsat Box

Abonenci telewizji satelitarnej Polsat Box mogą od dziś oglądać bez dodatkowych opłat kolejny ukraiński kanał informacyjny Freedom.


W dekoderach satelitarnych Polsat Box można go znaleźć na pozycji 915.

Freedom to zupełnie nowy projekt telewizyjny, który powstał m.in. przy wsparciu Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, ukraińskiego Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej, Narodowej Rady Ukrainy ds. Telewizji i Radiofonii, grup medialnych Media Group Ukraine, StarLightMedia, 1+1 Media, InterMediaGroup i kanału Rada.

Celem projektu według jego twórców jest „stworzenie produktu informacyjnego przeznaczonego dla rosyjskojęzycznych odbiorców w czasie wojny, w szczególności dla rosyjskich sił okupacyjnych”.

Emisja odbywa się na państwowym kanale telewizyjnym UATV, a na zawartość programową kanału składają się autorskie programy wyprodukowane przez grupy medialne.

Transmisja rozpoczęła się wczoraj, a kanał nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Od niedzieli, 27 lutego na pozycji 914 we wszystkich trzech usługach telewizyjnych Polsat Box – satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej, jak również w serwisie Polsat Box Go można oglądać stację informacyjną Ukraina 24. Kanał ten jest dostępny także w usłudze telewizyjnej Netii, serwisie Polsat Go i portalu Interia.pl.

Jednocześnie Grupa Polsat Plus podjęła szereg innych działań wspierających obywateli Ukrainy, w tym zapewnia bezpłatne usługi telekomunikacyjne. Więcej o wszystkich działaniach można przeczytać tutaj: https://grupapolsatplus.pl/pl/solidarni-z-ukraina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *