Nowy odcinek „Takeshi’s Castle: Take Wariaty” w Comedy Central Family

Już w najbliższy piątek, 20 kwietnia, o godz. 22.00 na antenie Comedy Central Family pojawi się kolejny odcinek szalonego teleturnieju „Takeshi’s Castle: Take Wariaty”. Tym razem zwariowane zmagania uczestników komentowaL będzie duet największych prześmiewców w Polsce, czyli duet MAKE LIFE HARDER!
 

 
„Takeshi’s Castle: Take wariaty” to wybuchowa i przezabawna mieszanka azjatyckiego teleturnieju i polskiego humoru w najlepszym wydaniu. Kolejny odcinek przyniesie ze sobą jeszcze więcej mniej lub bardziej absurdalnych wyzwań i górę emocji! Na 100 śmiałków z Tajlandii czekają najbardziej odjechane przeszkody, takie jak: piłko-most, wspinaczka po ścianach zalanych ketchupem, labirynt strachu oraz absurdalne poruszanie się za pomocą… grzyba! Będziemy świadkami odjechanych zwrotów akcji, w wykonaniu ludzi, którzy do nawet najbardziej zwariowanych wyzwań podejdą w pełni na poważnie! W premierowym odcinku nie zabraknie oczywiście kraks i mniejszych lub większych, ale zawsze pełnych humoru wypadków. Wszystko to okraszone będzie przezabawnym komentarzem najbardziej prześmiewczego duetu w Polsce, czyli Macieja i Lucjana z Make Life Harder.
Teleturniej „Takeshi’s Castle” został stworzony w latach 80. w Japonii. Program, w którym uczestnicy mierzyli się w wyszukanych, wyczynowych konkurencjach szybko zdobył ogromną popularność i jest obecnie uznawany za kultowy w wielu krajach na całym świecie. Jesienią ubiegłego roku najnowsza, tajska wersja „Takeshi’s Castle” została wyemitowna na antenie brytyjskiego Comedy Central. Zmagania uczestników komentował popularny prezenter i komik, Jonathan Ross.
Premiera drugiego odcinka „Takeshi’s Castle: Take wariaty” już w piątek, 20 kwietnia o 22:00 tylko w Comedy Central Family.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *