Nowy program „Disco Band Weselny Show” w Polo TV (wideo)

Która formacja weselna okaże się być najlepsza w Polsce? Najbardziej utalentowane zespoły weselne zaprezentują swoje umiejętności w nowym programie „Disco Band Weselny Show” na antenie Polo TV. Na weselach swoją karierę rozpoczęli Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox. Kto dołączy do grona najlepszych i stanie się gwiazdą? Widzowie przekonają się już od 28 marca!

 

 

 

 

 

„Disco Band Weselny Show” to program jakiego nie było dotąd w polskiej telewizji. Talent show wyłoni nowe gwiazdy muzyki tanecznej. Do finałowych odcinków przejdą najlepsze zespoły weselne, które mają szansę stać się gwiazdami najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce. Rywalizacja jest naprawdę zacięta, a porcja muzyki dostarczy widzom mnóstwa dobrej zabawy.

Na deskach sal weselnych swoje talenty szlifowali Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox i wielu innych. Przyszedł czas na nowe odkrycia! W programie widzowie zobaczą najlepsze formacje z całej Polski, które potrafią porwać gości do tańca i rozgrzać parkiet do czerwoności. Uczestnicy zaprezentują nie tylko muzykę weselną. W programie pojawią się również weselne przyśpiewki oraz lokalne obyczaje panujące w ich rodzinnych stronach.

Uczestników oceniają największe gwiazdy muzyki tanecznej: Sławomir Świerzyński, Magda Narożna, Kuba Urbański oraz Norbert Bieńkowski. Gospodarzami „Disco Band Weselny Show” są prezenterzy znani z anteny Polo TV: Klaudia Wiśniowska oraz Wojciech Grodzki. Finałowe zespoły zawalczą o tytuł Disco Band 2020 oraz występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie.

„Disco Band Weselny Show” od 28 marca o godz. 17.30 na antenie Polo TV

 

Disco Band Weselny Show

Już niebawem na antenie Polo tv nowy program 𝗗𝗜𝗦𝗖𝗢 𝗕𝗔𝗡𝗗 𝗪𝗘𝗦𝗘𝗟𝗡𝗬 𝗦𝗛𝗢𝗪, w którym wybierzemy najlepszy zespół weselny w Polsce! 🤵👰Gwarantowana dobra zabawa oraz mnóstwo szlagierów! 💣

Opublikowany przez Polo tv Czwartek, 27 lutego 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *