Nowy program „Disco Polo – 25 lat później” w Polsacie

Nowy program pełen hitów, gorących nowości, relacji z imprez oraz wspomnień. Marcin Miller, Edyta Folwarska i Marcin Kotyński zabiorą widzów w szaloną podróż po barwnym świecie uwielbianej w całej Polsce muzyki tanecznej.

 

 

 

 

 

Spotkania z najpopularniejszymi artystami, zespołami oraz z tymi, którzy tworzyli muzykę disco polo w latach 90. Wywiady z największymi gwiazdami oraz powrót do przełomowych momentów. Rozmowy z młodymi twórcami posiadającymi milionowe wyświetlenia w internecie, a także zakulisowe relacje z koncertów i najnowsze teledyski. To wszystko w nowym programie „Disco Polo – 25 lat później”.

W zupełnie nowej roli zadebiutuje Marcin Miller z zespołu Boys. Muzyk będzie się spotykał z dawnymi gwiazdami disco polo, a widzowie usłyszą niejedną anegdotę z kulis, czy z trasy koncertowej. Porozmawia również z artystami, którzy nie mieli tyle szczęścia i po wielkiej fali popularności przestali występować na scenie. Współgospodarzami programu są Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music), którzy zaprezentują najgorętszych wykonawców młodego pokolenia i ich najnowsze klipy.

W programie pojawią się również materiały z archiwów koncertowych największych imprez zarejestrowanych przez Telewizję POLSAT, Disco Polo Music oraz Polo TV. Oprócz tego mega hity disco w ciekawych aranżacjach, a ich wykonawcy w bardzo nietypowych lub przełomowych rolach. W „Disco Polo – 25 lat później” nie zabraknie reportaży z najlepszych wydarzeń muzycznych, na które widzowie spojrzą oczami fanów i zespołu. Prowadzący przedstawią także, w jaki sposób gatunek ten pojawił się w niedostępnych wcześniej dla wykonawców tego rodzaju muzyki miejscach, wkraczając na salony największych festiwali muzycznych i produkcji telewizyjnych w kraju.

„Disco Polo – 25 lat później” od 14 marca w sobotę o godz. 10:40 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *