Wyjątkowa sobota z widokiem w HGTV Home & Garden!

Kto z nas nie marzy o tym, żeby wyprowadzić się na Hawaje? A może są tu jacyś fani górskich szlaków i aktywnego odpoczynku na stoku? A jakby to było mieszkać na rajskich Karaibach? Już 29 lutego kanał HGTV przygotował dla widzów wyjątkowy maraton. Taka sobota zdarza się raz na cztery lata! 

 

 

 

 

 

Wyjątkową sobotę zaczniemy od programu „Nowe życie na Hawajach”. Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui a może Wielka Wyspa na Hawajach?

Następnie wybierzemy się w podróż po najbardziej zdumiewających i najdziwniejszych budowlach na świecie. W programie „Niezwykłe domy” architekci udowodnią, że ich wyobraźnia nie zna granic. Skąd czerpali inspiracje? Jak wyglądały poszczególne etapy powstawania tych nietypowych obiektów?
O godz. 12.00 zaczynamy „Nowe życie w Meksyku” podążając za osobami szukającymi swojego idealnego domu właśnie w tym zakątku świata. Co wybiorą? Spokój panujący na pięknych plażach, a może gwar rozrywkowej dzielnicy w sercu miasta? Nasi specjaliści przedstawią im liczne oferty z rynku nieruchomości. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego?

A może wolelibyście dowiedzieć się czegoś więcej o Karaibach? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Zapraszamy na program „Nowe życie na Karaibach” o godz. 13.00.

Na sam koniec czeka nas wycieczka w góry. Od zalesionych szczytów Appalachów, aż po krańce tropikalnych wulkanów na Hawajach. Ekskluzywne, szklane domki otulone lesistymi skarpami i te typu bungalow z widokiem na wulkany – zobaczymy jak to jest mieszkać na szczycie świata i zacząć „Nowe życie w górach”!

Zrelaksuj się i naciesz oko z HGTV Home & Garden!

EMISJA: 29 LUTY, HGTV HOME & GARDEN:

11:00 „Nowe życie na Hawajach” (sezon 5, odcinek 11)

11:30 „Niezwykłe domy” (sezon 4, odcinek 13)

12:30 „Nowe życie w Meksyku” (sezon 2, odcinek 3)

13:00 „Nowe życie na Karaibach” (sezon 9, odcinek 5)

13.30 „Niezwykłe domy” (sezon 5, odcinek 13)

14:30 Nowe życie w górach (sezon 3, odcinek 7)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *