Nowy program Liga Eleven w Eleven Sports 1

ELEVEN SPORTS rozpoczyna emisję nowego programu Liga Eleven – quizu o tematyce piłkarskiej z udziałem dziennikarzy stacji, który będzie emitowany co drugi czwartek o godzinie 20:00 w Eleven Sports 1. Program jest realizowany we współpracy z autorami dostępnego na YouTube kanału Piłkarzyki.

 

O zwycięstwo w całym cyklu będą walczyć cztery drużyny, a w każdym odcinku, jak w meczu piłki nożnej, zmierzą się ze sobą dwie z nich. Wzorem rozgrywek ligowych rywalizacja będzie przebiegać na zasadzie „każdy z każdym”. Programy będą podzielone na połowy. W pierwszej prawo odpowiedzi na zadane pytanie wywalczy drużyna, która szybciej zgłosi swoją gotowość, a w drugiej zespoły naprzemiennie będą wybierać kategorię pytania dla rywali.

W pierwszym odcinku Liga Eleven drużyna Marcina Gazdy i Dominika Guziaka zmierzy się z Piotrem Dumanowskim i Tomaszem Zielińskim. Dwa pozostałe zespoły tworzą Mateusz Święcicki i Filip Kapica oraz Sebastian Chabiniak i Mateusz Majak. Program poprowadzi Adam Targowski z Piłkarzyków.

Polecamy w ELEVEN SPORTS:

czwartek, 14 października:

Liga Eleven, godz. 20:00, Eleven Sports 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *