Nowy program na antenie Radia Dla Ciebie!

RENDEZ-VOUS z Gośką Bańką to nowa audycja w Radiu dla Ciebie. Ruszamy w najbliższy wtorek 15 września po godzinie 17.00!

 

RENDEZ-VOUS z Gośką Bańką , to wtorkowa RANDKA z francuską muzyką, to FLIRT z francuskim językiem, to godzinne spotkanie szyte SUR MESURE, czyli na miarę przez autorkę audycji na antenie Polskiego Radia RDC. RENDEZ-VOUS z Gośką Bańką to frankofonia bez wizji na fonii.

Małgorzata Bańka –  szaleńczo zakochana w piosence francuskiej wyruszyła do Paryża, żeby dźwiękiem poznawać świat. Od tamtej pory trwa jej podróż. Jej przewodnikiem jest fortepian, za nim podąża jej głos – dźwięczny, klarowny, jednocześnie subtelny i wyrazisty. Czasem idą razem, czasem się rozłączają, gubią, by za chwilę znaleźć się znów i wreszcie stopić w jedno. Raz przystają w zadumie, kiedy indziej zrywają do biegu. Niesie ich radość odnalezienia albo niezgoda na niedoczekanie.

Małgorzata i jej muzyka są ciągle w drodze. Już nie tutaj i jeszcze nie tam. W jej utworach brzmi niewinna tęsknota za tym co ulotne i niedoścignione. Myśl jest tu ruchem, uczucie słowem, gest westchnieniem. Zwiewna słodycz przenika się z tym, co intymne i bolesne. Z kontrastów rodzi się napięcie, które porusza i nie pozwala pozostać obojętnym.

Radia dla Ciebie możecie słuchać w Warszawie na 101 FM oraz pasmach lokalnych albo online na: www.rdcpl/rdcplayer.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *