Nowy program o polskim hip- hopie w Telewizji Republika (wideo)

2 października na antenie Telewizji Republika ruszy program „Nie o to pytałem” , pierwszy program ukazujący sylwetki raperów w ich naturalnym środowisku. W pierwszym odcinku prowadzący program Bartosz Boruciak porozmawia z bardzo popularnych „Królem Albanii” Popkiem.

 

Telewizja Republika otwiera się na młodszych widzów. Już od 2 października o godzinie 22.10 w Telewizji Republika rusza odważny program NIE O TO PYTAŁEM. przybliży widzom sylwetki raperów w ich naturalnym środowisku i w prywatnych okolicznościach, co wyróżni program na tle innych o podobnej tematyce.

 

 

-Odważne pytania oraz zaskakujące odpowiedzi czekają na fanów rapu oraz widzów, którzy o rapie nie mają zielonego pojęcia. Jeżeli jesteś ciekawy, czy raperzy, producenci mają coś do powiedzenia, nie przejdziesz obok tego obojętnie reklamują program jego twórcy artysta grafik Miron Chomacki i dziennikarz muzyczny Bartosz Boruciak.

Gościem pierwszego odcinka będzie Popek jeden z najpopularniejszych raperów, znany głównie nowemu pokoleniu.  Dziennikarzom Telewizji Republika udało się wejść do jego studia nagraniowego i przyjrzeć jego pracy z nieco innej, niż dotychczasowa, perspektywy a także odpowiedzieć na, często, niewygodne dla niego pytania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *