MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Beauty ekspert” – Nowy sezon w iTVN

Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak, za dużo mniejsze pieniądze, stworzyć salon piękności we własnym domu. Na drugi sezon „Beauty ekspert” zapraszamy w każdy poniedziałek od 9 października o godz. 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

 

 

 

 

Firmy kosmetyczne prześcigają się w wypuszczaniu na rynek różnego rodzaju produktów. Co z tego gąszczu propozycji wybrać dla siebie? Jak dopasować kosmetyki do indywidualnych potrzeb? W co warto zainwestować czas i pieniądze, nie kierując się tylko tymczasową modą? Czego nie powinno zabraknąć w podręcznej torebce?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz. Zdradzą widzom najlepsze urodowe triki. Lidia przetestuje na sobie gadżety, które pokaże w programie, wyłapie najważniejsze nowinki kosmetyczne, żeby nikt nie pozostał w tyle. Z kolei Ula  jako specjalistka od domowych patentów podpowie jak wykorzystać to, co mamy w lodówce. Pora zadbać o siebie z „Beauty ekspert”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *