MediaZapowiedzi TV

Nowy serial komediowy "Barry" w HBO i HBO GO (wideo)

Premiera serialowej czarnej komedii HBO o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie odkrywa w sobie pasję aktorską odbędzie się 26 marca na antenie HBO i w HBO GO. W roli głównej jeden z pomysłodawców produkcji – Bill Hader, komik i aktor znany publiczności między innymi z filmu Wykolejona.

 

Barry to pełen czarnego humoru, ośmioodcinkowy serial komediowy produkcji HBO o poczynaniach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie i wbrew swoim mocodawcom rozpoczyna przygodę z aktorstwem. Pogodzenie nowego i starego świata okazuje się jednak nie być dla niego takie proste.

Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

Pomysłodawcami tej nietuzinkowej produkcji są pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Alec Berg (serial HBODolina Krzemowa) oraz Bill Hader (Wykolejona). Ten ostatni wciela się również popisowo w postać głównego bohatera. Obok niego w obsadzie znaleźli się: laureat dwóch Złotych Globów Henry Winkler (Krzyk) – jako nauczyciel aktorstwa, który bierze Barrego pod swoje skrzydła, Stephen Root (To nie jest kraj dla starych ludzi) grający pośrednika i doradcę tytułowego bohatera, który staje przed wizją utraty swojego głównego źródła dochodu, Sarah Goldberg (Mroczny Rycerz powstaje) – studentka aktorstwa oraz Glenn Fleshler (Blue Jasmine) – jeden z mocodawców.

Premiera pierwszego odcinka serialu Barry odbędzie się na antenie HBO dzień po amerykańskiej premierze, czyli 26 marca o godz. 21:40.

Od rana, 26 marca produkcja będzie dostępna w serwisie HBO GO.

Z premierami następnych odcinków  Barrego widzowie będą mogli zapoznawać się w każdy kolejny poniedziałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *