Nowy serial obyczajowy „Mecenas Lena Barska” w Czwórce

Nowy serial obyczajowy – „Mecenas Lena Barska” – zaprezentuje jesienią Czwórka. Opowieść o życiowych i zawodowych perypetiach tytułowej prawniczki zadebiutuje na antenie stacji w październiku i będzie emitowana raz w tygodniu.
 
Główna bohaterka – z zawodu i z powołania adwokat prawa rodzinnego, prywatnie matka dwojga nastolatków – to atrakcyjna, pełna pasji, a przy tym nie pozbawiona poczucia humoru i pogodnego dystansu do świata czterdziestolatka. Mecenas Lena Barska perfekcyjnie prowadzi swoją kancelarię i powierzone jej sprawy, jednak w jej życie osobiste – za sprawą bliższych i dalszych członków jej nieco szalonej, patchworkowej rodziny – nieustannie wkrada się chaos.
Lżejsze, nierzadko  komediowe wątki życia prywatnego głównych bohaterów przeplatają się w serialu z poruszającymi historiami klientów kancelarii, którym Lena pomaga zmierzyć się z trudnymi, czasem bardzo bolesnymi problemami.
W roli tytułowej występuje aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, Izabella Bukowska, a towarzyszą jej m.in. Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko, Marta Termena, Ludmiła Warzecha  oraz dwoje utalentowanych nastoletnich aktorów: Natalia Idzikiewicz i Kuba Dyniewicz.
Serial produkuje dla Czwórki ATM GRUPA S.A.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *