Nowy serial – „Reporterzy. Z życia wzięte” w TV Puls

Od 2 marca o 17:00 TV Puls zaprasza na nowy serial „Reporterzy. Z życia wzięte”. W główne role wcielają się Tadeusz Chudecki (m.in. „Polityka” Patryka Vegi) oraz – jako czarny charakter – Piotr Cyrwus (m.in. serial „Klan”). To kolejny, obok serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, wspólny projekt Telewizji Puls i Studia A. Telewizja Puls przygotowała wielką niespodziankę – prapremierę pierwszego odcinka „Reporterów…” już w piątek 28 lutego o 21:00!

 

 

 

 

Redakcja niewielkiego portalu informacyjnego mieści się w Barczynie – niewielkiej miejscowości powiatowej, jednak kryjącej wiele tajemnic. Marzeniem ich szefa, Andrzeja Kaczorowskiego (Tadeusz Chudecki), jest wprowadzenie portalu do pierwszej ligi dziennikarskiej. Kaczorowski codziennie więc dopinguje swój zespół w poszukiwaniu sensacyjnych tematów na newsy. Uważa, że są one na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko dobrze szukać.

Niespodziewanie Barczyn staje się areną dramatycznych wydarzeń – na rynku dochodzi do napadu z bronią w ręku. Nikt nie wie, kim jest napastnik, który wziął zakładników i jaki ma motyw. Okazuje się, że jedną z zakładniczek jest Kalina (Natalia Pospieszalska), dziennikarka, która właśnie przyjechała do Barczyna, aby rozpocząć tu pracę …

Tak zaczyna się nowy serial Telewizji Puls i Studia A – Reporterzy. Z życia wzięte”. Tytułowi „Reporterzy…” śledzą wydarzenia, za każdym razem zderzając się z emocjonującą ludzką historią. Opisują zarówno poważne tematy jak m.in. ucieczka sprawcy z miejsca wypadku, prześladowanie Ukraińców czy romans nauczycielki z uczniem, jak i mniejsze lokalne historie – wyścigi kur, małżeństwo, które nadało dzieciom imiona bohaterów „Gwiezdnych wojen”, czy regionalny konkurs jedzenia pączków na czas.

Właścicielem portalu i redaktorem naczelnym jest Andrzej Kaczorowski, którego gra Tadeusz Chudecki. Razem z nim prężnie pracuje zgrany zespół, złożony z barwnych i ciekawych postaci. Redakcję czasem odwiedzają zwariowani „łowcy sensacji”. Jest też czarny charakter – dawny kolega Kaczorowskiego, obecnie jego największy wróg – biznesmen Leszek Rembicki, który będzie chciał zaszkodzić portalowi. W tej roli Piotr Cyrwus.

W trzecim odcinku (4 marca, 17:00) pojawi się gościnnie Zbigniew Buczkowski jako Kazimierz Barski z „Lombardu”. Wątek z jego udziałem będzie dotyczył dziennikarskiego śledztwa w sprawie nieuczciwego handlarza gruntami.

Premiery odcinków od 2 marca – codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, powtórki o 16:00. Tylko w TV Puls!

Prapremiera pierwszego odcinka „Reporterów…” już w piątek 28 lutego o 21:00. Tylko w TV Puls!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *